Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Neznámá kytka na zahrádce


Dlapina 19.03.16

Dobrý den, chci poprosit, zda někdo nevíte, jak se jmenuje tato kytička. Známá ji má na zahrádce a ráda by věděla o co se jedná a jak se o ni starat… Děkuji předem za info :potlesk:


Reagovat
pucek 20.03.16

To žluté je talovín a to druhé asi ladoňka. V každém případě se o tyhle rostliny není třeba nějak zvlášt' pečovat, rostou si samy.


Reagovat
Re: pucek | Dlapina 25.03.16

[citace] @pucek píše: To žluté je talovín a to druhé asi ladoňka. V každém případě se o tyhle rostliny není třeba nějak zvlášt' pečovat, rostou si samy. [/citace] Děkuji za odpověď :potlesk:


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.