Diskuze

Trvalky

Neznámá trvalka.


Ivka62 08.06.11

Omlouvám se ještě jednou s fotkou. Dobrý den prosím o radu zakoupila jsem zahrádku a vykvetla zde letnička, kterou neznám a bohužel ji nikde v herbářích nemohu nalézt. Neznal by jste někdo tento druh? Děkuji.


Reagovat
60 08.06.11

mně to přijde jako zvonky,já mám clematis,ale má jiné listy


Reagovat
amazonka01 04.07.11

Je to clematis, konkrétně clematis integrifolia, bylinný clematis, který se nepopíná. Na jaře seříznout k zemi, zase bohatě obrazí.


Reagovat
Ivka62 04.07.11

Moc děkuji, je to tak již se mi to podařilo zjistit z jedné botanické zahrady.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.