Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Nová sekačka


Anonymni 31.10.22

Dobrý den, je tu někdo, kdo má zkušenost s robotickou sekačkou? Zajímalo by mě, jaký terén zvládne a kolik poseká metrů čtverečných na jedno nabití. V obchodech je velké množství značek, co nabízejí robotické sekačky, a tak bych potřeboval poradit. Nerad bych si koupil špatný produkt na moji zahradu. Předem děkuji za odpověď.


Reagovat
Anonymni 07.03.23

Dobrý den, robotické sekačky nejsou špatné, ale má to všechny výhody a nevýhody jako robotické vysavače. Není to zase tak výkonné a prostě kvalitněji si trávu posekáte sám. Takže záleží na vás. Jestli máte někde kousek zeleného, tak bych tou cestou robotické sekačky šel. Ale jestli sekáte něco většího, tak není nic lepšího než klasická sekačka na trávu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.