Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Ochranné pomůcky na zahradu


Anonymni 09.12.18

Jak často používáté ochranné pomůcky při práci na zahradě? Příjde mi že lidé tyto věci dost podceňují. Já jsem si toto léto kvuli tomuto podcenění přivodil úraz, tudíž přemýšlím, že koupím nějakou kvalitní pracovní obuv a rukavice z https://www.ardon.cz/ Už jsem se totiž poučil.


Reagovat
Anonymni 10.06.21

Dobrý den, chtěla bych se tady zeptat, je to lehce mimo téma ale souvisí to s kvalitou materiálu a kde jinde se zeptat, než u zahrádkářů :) (mám tento web konev ráda, vždycky mi tu lidé pomohou :) přemýšlím o koupi peněženky, nemáte tu někdo zkušenosti s: https://www.penezenky-ahal.cz/penezenky/ chtěla bych nějakou kvalitní, která se jen tak neošoupe. Děkuji za všechny názory


Reagovat
Re: Anonymni | Dineval 10.06.21

Rozhodně bych šel do kožené kvalitní peněženky.


Reagovat
Anonymni 12.06.21

My máme záhradu našťastie pomerne malú, takže to moc neriešime. Stačí nám pár párov rukavíc, manžel má ešte pracovné topánky a montérky. A máme tam gril, takže ešte nejaké bezpečnostné príslušenstvo ku grilu, ktoré sme kúpili tu https://www.livli.sk/…senstvo-824/ Ale keď už kupujeme rukavice a celkovo tieto veci, tak volíme pomerne drahé, ale kvalitné kožené rukavice určené pre prácu s náradím. :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.