Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Ochranné pomůcky na zahradu


Anonymni 09.12.18

Jak často používáté ochranné pomůcky při práci na zahradě? Příjde mi že lidé tyto věci dost podceňují. Já jsem si toto léto kvuli tomuto podcenění přivodil úraz, tudíž přemýšlím, že koupím nějakou kvalitní pracovní obuv a rukavice z https://www.ardon.cz/ Už jsem se totiž poučil.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 17.10.22

Taky jsem to trochu podceňovala. Vždycky, když bylo potřeba, sáhla jsem po manželových rukavicích, samozřejmě o pár čísel větších. Žádné překvapení, že průšvih na sebe nenechal dlouho čekat :D Jak jsou rukavice o něco větší, člověk v nich nemá tak pevný úchop, takže jsem skončila tak, že mi spadla motyka na nohu. Od té doby už mám rukavice ve své velikosti. Důležité je pořádně si změřit ruku, než objednáte, fajn návod i s tabulkou velikostí najdete třeba tady: https://www.hoffmann-group.com/…ic/e/837208/


Reagovat
Anonymni 10.06.21

Dobrý den, chtěla bych se tady zeptat, je to lehce mimo téma ale souvisí to s kvalitou materiálu a kde jinde se zeptat, než u zahrádkářů :) (mám tento web konev ráda, vždycky mi tu lidé pomohou :) přemýšlím o koupi peněženky, nemáte tu někdo zkušenosti s: https://www.penezenky-ahal.cz/penezenky/ chtěla bych nějakou kvalitní, která se jen tak neošoupe. Děkuji za všechny názory


Reagovat
Re: Anonymni | Dineval 10.06.21

Rozhodně bych šel do kožené kvalitní peněženky.


Reagovat
Anonymni 12.06.21

My máme záhradu našťastie pomerne malú, takže to moc neriešime. Stačí nám pár párov rukavíc, manžel má ešte pracovné topánky a montérky. A máme tam gril, takže ešte nejaké bezpečnostné príslušenstvo ku grilu, ktoré sme kúpili tu https://www.livli.sk/…senstvo-824/ Ale keď už kupujeme rukavice a celkovo tieto veci, tak volíme pomerne drahé, ale kvalitné kožené rukavice určené pre prácu s náradím. :)


Reagovat
Anonymni 05.10.21

Kupte si hlavně grilovací rukavice. Nebo prostě něco, čím se nespálíte když budete třeba dělat nějaké grilované maso na roštu. My teď kupovali pánve na gril a k tomu jsme si právě vzali i nějaké zmíněné ochranné pomůcky. Na zahradě se taková rukavice hodí na řadu věci.


Reagovat
Anonymni 29.06.22

Dobrý den, já jsem sháněla ochranné pomůcky na zahradu asi před rokem. Nakonec jsem je nakoupila přes tento stavení online obchod: https://www.uvex-safety.cz/cs/. Přišla mi pořádná výbava, v čele s kvalitními rukavicemi. Jsem s tímto nákupem velmi spokojená. Navíc mají oproti konkurenci dost dobré ceny a hezky přehledný a příjemný web. Všem vřele doporučuji! :-)


Reagovat
Anonymni 13.07.22

Dobrý den, začněte pracovními rukavicemi a kvalitními botami. Na zimu, až budete uklízet zahradu a povezete odpad do výkup železa Plzeň nebo někam jinam, tak určitě oceníte i kvalitní bundu a dlouhé pracovní kalhoty. Vyplatí se i termoprádlo a do největší zimy i čepice. Prostě je toho moc. Hlavně ať je vám to pohodlné a cítíte se v tom dobře. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.