Diskuze

Růže

Odkrýt loňské řízky z růží?


JaSe 29.04.10

Ahoj, loni na jaře jsem si připravila kopu řízků z růží a zasadila jsem je mezi tůje a za tůje pod pet lahve a pod skleněné třílitrovky. K tůjím proto, aby byly řízky ve stínu. Můžu je už odkrýt? Jsem zvědavá, kolik se jich chytilo. Přesazovat je letos ještě nebudu. Jednak nevím, kam je zatím dám, pokud se některé chytily, jednak vím, že po přesazení by se nemusely chytit.


Reagovat
Re: JaSe | Velvet 11.04.12

Dobrý den, jak si děláte ty řízky růží? Já bych si je také ráda nařízkovala, ale nevím jak na to. Děkuji.


Reagovat
amazonka01 07.05.10

JJ, určitě odkrýt, možná, kdyby hlásili přízemní mrazíky, že bych je zase na noc zakryla, ale jinak v pohodě.


Reagovat
samkumar10090 01.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
garryy 16.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 16.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.