Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

OKRASNÁ TRÁVA


KAREL19 06.10.13

Dobrý den, Potřeboval bych poradit ohledně těchto dvou druhů okrasných trav(viz foto).Hlavně bych se chtěl zeptat, jak se tyto druhy jmenují, jak se pěstují atd. a jestli si je můžu vypěstovat sám, nebo kde se dají koupit. S těmito travinami nemám žádné zkušenosti, proto předem moc děkuji za radu a odpověd.


Reagovat
Re: KAREL19 | Anonymni 27.07.17

reakce


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 27.07.17

Druha reakce


Reagovat
Re: Anonymni | jvtest 27.07.17

Treti reakce


Reagovat
muškatek 06.10.13

První travina je Miscanhtus japonicus giganteus a druhá Miscanthus sinensis zebrinus, jinak Ozdobnice čínská. Zadejte si do vyhledávače a dozvíte se vše co potřebujete vědět.


Reagovat
KAREL19 06.10.13

Moc děkuji. Hned to zkusím. :D :D :D


Reagovat
muškatek 06.10.13

Moje traviny.


Reagovat
Re: muškatek | KAREL19 06.10.13

Opravdu nádhera!!! :potlesk:


Reagovat
Re: muškatek | Anonymni 28.07.17

Moc pěkné :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 28.07.17

Hezké.


Reagovat
KAREL19 17.10.13

Dobrý večer Je prosím vás možné někde koupit už takhle velký trs ozdobnice(viz­.foto),nebo musím koupit nejdřív sazenice. Potřeboval bych už takhle vysokou a hustou ozdobnici už příští rok. Poradte prosím jak velký trs, nebo kolik sazeniček potřebuji na ozdobnici viz.foto.Předem děkuji za každou odpověd.

S pozdravem Karel


Reagovat
Re: KAREL19 | muškatek 17.10.13

P. Karle takto velký trs roste několik let počítejte aspoň 5let a kdyby jste si ho chtěl koupit tak nevím ale to by se Vám pěkně prodražilo a ani ho asi nikdo neprodává, jedině kdyby Vám jej někdo daroval. Musíte si koupit sazenice a počkat až Vám naroste. Zkuste v Hormbachu mají tam velký výběr, ale až na jaře teď už by Vám nezakořenila a mohla vymrznout. Napište mě na email 11919@seznam.cz


Reagovat
Re: muškatek | KAREL19 17.10.13

Moooc děkuji!!!Počkám do jara a pak si zajedu do Hornbachu. Ještě jednou děkuji za radu a ochotu :D :D :D.


Reagovat
Re: KAREL19 | muškatek 17.10.13

P. Karle napište mi na ten email.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.