Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Okrasný hyacint


Vellunkacz 30.11.15

Koupila jsem si ve vyprodeji hyacint v dekor. obalu. Ted me zajima, jak se mam o nej starat. Jestli ho mam presadit do jineho obalu a jak ho zalivat.


Reagovat
Re: Vellunkacz | pucek 01.12.15

Je zasazený v zemi? No on se po odkvětu dál nepěstuje, spíš se nechá zatáhnout a cibulka se pak na jaře může zasadit ven do záhonu. Ale jestli je někdo pěstuje jen v květináči, tak at´sem napíše zkušenost :)


Reagovat
Vellunkacz 01.12.15

Je v dekorativnim obalu a ma tam trochu hliny. Me prave zajima jak se o nej starat ted kdyz kvete, abych ho mohla dat na jaře ven :D nebo jestli mam kvety s listama uriznout, vytahnout z hliny a nechat ho jenom tak navolno v chladne mistnosti.


Reagovat
Re: Vellunkacz | pucek 02.12.15

Tak ted normálně zalívat a až odkvete, květ uříznout, aby nevysiloval cibulku tvořením semen a pak ubrat zálivku postupně a nechat zvadnout listy a suché odstranit. Pak nechat vyndanou cibulku v chladu do jara. Příští rok ale asi nepokvete. :mavam:


Reagovat
Vellunkacz 02.12.15

Jn diky za radu :) to nevadi :D treba se dockam priste :D


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.