Diskuze

Volné diskuse

Oleandr krasny ker

vlastinka1 20.03.12
ahoj vsem
je jeste brzo dat ven oleandr ?
Reagovat
kyti5 21.03.12
snese teplotu až -5st, takže pokud máte chráněné místo klidně ho vyndejte , pokud budou hlásit mráz není problém snad ho uklidit,ale venku už mu bude dobře
Reagovat
buliznik 22.03.12
Mám ho venku od neděle,ale na noc ho přikrývám netkanou textilií.
Reagovat
vlastinka1 22.03.12
Zkusim to risknout a dam ho ven.Mame je totiz na chalupe a tak rychla reakce s ulozenim neni mozna.Jsou to krasne, letite kere,po mamince.Mejte se hezky a dik.
Reagovat
Alihna 23.04.12
Já mám venku už dva týdny, jen na mrazy jsem ho schovávala.Daří se mu venku už dobře.
Reagovat
buliznik 24.04.12
Taky jsem ho dala ven a přestože jsem ho přikrývala tak mi namrzl(u nás bylo-8s.),tak mi někdo poradil at ho úplně ostříhám,že opět obrazí,tak jsem to udělala a uvidíme-nemám co ztratit!
Reagovat
vlastinka1 06.06.12
Ahoj všem.
Už jsem tady dlouho nebyla.Poprosím o radu.U oleandru mi žloutnou listy a opadávají.Zalivám 1x týdně, ale na to je zvyklý.Má na hodně na květ.Děkuji za odpovědˇ.
Reagovat
Re: vlastinka1 | ondrasikova jarka 26.08.13
Vy taky pijete 1x týdně
Reagovat
emilka12 27.08.13
Tedˇje změna počasí, kytky na ni reagují taky. Prohlídni ji jestli nemá nějaké cizopasníky a zalévej podle potřeby ne jednou tydně.
Reagovat
ondrasikova jarka 27.08.13
Já mám oleandry 4 z toho jeden bílý občas asi 1x za 3 až 4 roky udělam omlazující řezy od spodu, znovu oraší jen nesnáší když do květu naprší ty květy pak hnijí, nejlépe mu je pod stříškou a s tou zálivkou já zalévám denně a v létě 2x za dem jinak oleandr jé krásná rostlina a nenáročná, hezky den
Reagovat