Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Olověnec


Lanková 10.12.11

Milé pěstitelky, u jedné z Vás jsem viděla pokojovou rostlinu Olověnec. Ráda bych tuto rostlinu měla trvale na zahradě, asi v podobě keříku. Pěstujete ji někdo? Díky za případné informace. Naďa :lol:


Reagovat
Re: Lanková | emilka12 10.12.11

Nadi olověnec potřebuje ty samé podmínky jak muškát.tedˇv zimě ho mám na okně.Sousedka měla osázeny balkon a byla to nádnera.Já jsem měla jen jednu rostlinu.a taky pěkny :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
kyti5 10.12.11

Nadi,olověnec ti ale nepřežije naši zimu ,musela bys ho na zimu uklízet a nejlíp do zimní zahrady nebo na chodbu kde je dostatek světla je chladno -přezimuje asi jako oleandr zdravím H.

našla jsem ti pojednání o něm http://www.ceskestavby.cz/…ec-plumbago/


Reagovat
Anonymní 10.12.11

Hani díky, kdybych nebyla lenoch, tak se někam podívám a zjistím, že této rostlině opravdu neposkytnu v zimě takové podmínky, jaké potřebuje. A proto si vymyslím něco jiného. Díky vřelé a jak se máš, co děláš? :mavam:


Reagovat
Lanková 10.12.11

ale nejsem vůbec anonymní, jen jsem sáhla vedle, sorry Naďa :mavam:


Reagovat
Lanková 10.12.11

Emilko, Tobě také díky za radu a je pravda, že teď už ani neuchováváme muškáty, prostě to není kam dát…ale to nevadí, jen se ještě podívám kolik stojí sazenička, na jaře případně koupím a když se osvědčí, budeme pár rostlinek kupovat. Tak se jdu dívat.. Jak se jmenuje Tvoje mrňavé psisko? Mám dojem že Rexík…? A asi Ti v posteli zahřívá ledviny a studené nohy, viď? Zatím pá díky Naďa :mavam:


Reagovat
emilka12 06.01.12

ZIMNÍ JEDINÁČEK :think: :palec:


Reagovat
emilka12 06.08.13

Letos mě pěkně kvete i na tom upalu. Tedˇmá plumbaGo 52 stupnˇu. Tak je mu pěkně teploučko. :roll:


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.