Diskuze

Nemoci rostlin

Onemocněla bobkovišeň


bobko 13.10.15

Na bobkovišni lékařské (prunela coucasus?) nám po letošním létě choří listy – okraje listů tak 5mm vadnou, schnou až odpadnou, takže pak listy vypadají jako okousané. Je to nemoc, parazit anebo nedostatek živin? Prosím o rady a zkušenosti. A. Pospíšil


Reagovat
samkumar10090 06.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 25.03.24

Your generosity in sharing is greatly appreciated. I have read extensively on pertinent subjects! In contrast to other articles, yours left a profound impression on me. I hope that you will continue to compose insightful articles for all of us to read, such as this one. Retro bowl unblocked is a game designed to help you relax and have fun.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.