Diskuze

Volné diskuse

Oprava samostmívací kukly


Anonymni 14.07.21

Chtěl jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s opravou samostmívací kukly? Mám typ od https://www.pantermax.cz/…y-c8_0_1.htm ale upadla mi na ní nožičky a poničilo se zatmavování. Jsem docela zručný v elektrotechnice a asi bych to pochopil, ale nerad bych zjistil, že se tomu dvě hodiny věnuji a stejně to nebude fungovat. Takže se každý typ hodí. Díky za vaše rady! :)


Reagovat
Anonymni 14.07.21

Dobrý den, osobně bych se na opravu samostmívací kukly vykašlal a radši si pořídil novou. Já jsem se o to párkrát pokoušel a většinou to nestálo za nic. Osobně nakupuji svařovací kukly přímo tady https://www.svarecky-kukly.cz/…mivaci-kukly kde mají fakt kvalitní a nemůžu si na nic stěžovat. Ale je jasný, že když vám kukla spadne na zem, tak se poničí. Holt to chce opatrnost. :)


Reagovat
Anonymni 23.07.21

To já se tedy vůbec netěším, až prázdniny skončí a děti se budou vracet do školy. Nejde ani tak moc o školu, spíše mi vadí, že bude zase stres hledat sešity, kupovat pravítka a všechno co budou děti potřebovat. To my s manželem už jsem před týdnem koupili školní nábytek z https://www.atan.cz/detsky-nabytek . Uvidíme, jestli dětem bude vyhovovat. Já doufám, že jo. Přeji pěkný den.


Reagovat
Anonymni 23.07.21

To já se tedy vůbec netěším, až prázdniny skončí a děti se budou vracet do školy. Nejde ani tak moc o školu, spíše mi vadí, že bude zase stres hledat sešity, kupovat pravítka a všechno co budou děti potřebovat. To my s manželem už jsem před týdnem koupili školní nábytek z https://www.atan.cz/detsky-nabytek. Uvidíme, jestli dětem bude vyhovovat. Já doufám, že jo. Přeji pěkný den.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.