Diskuze

Nemoci rostlin

Orchidej-jedná se o nemoc?


Tereza5555 02.01.12

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně mé orchideje xCambria. Pahlízy se začaly svrazčovat-jsou vrásčité a jakoby usychaly. Někde jsem četla, že je to normální takhle na zimu, ale někde zas píší, že když se toto stane tak není něco v pořádku. Můžete mi prosím někdo poradit co se tedy děje. Předem díky, Tereza.


Reagovat
emilka12 06.01.12

já bych hádala že ji moc zalíváte.já je v zimě nemáčím 5minut,ale asi tak pul minuty. :think: :think:


Reagovat
Tereza5555 01.03.13

Ahoj, víte někdo co je toto zač? je to nějaká nemoc? má to jakoby,,korkovou´´ strukturu světle zelené barvy a když po tom přejedu prsty je to jako by to mělo jizvičky, nevím, nedokážu pro to najít výstižná slova.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.