Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Orchydej vanilka


Elim 12.08.14

Ahoj, chtěla bych si pořídit orchydej vanilku. Ale to bych jí musela asi nějak přitápět ne? Přežila by mi a rostla by hezky ve 20°C?


Reagovat
Re: Elim | saratom 03.10.14

Ahoj vanilku mám asi rok a půl, v kuchyni na okně, nijak nepřitápím a roste docela rychle, je to klasická liána, už se mi pne i po bobkovým listě, budu muset přesadit a nějak vyřešit prostor, aby se měla kam pnout. Zatím teda nekvetla, ale já nijak nepřihnojuji.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.