Diskuze

Ovocné stromy

Ořezání ovocných stromů teď na jaře


Radecek1 03.04.16

Dobry den, o radu mohu ted na jaře orezat třešeň a svestku? ptal sem se svoji babičky a ta mi říkala ze klidne můžu ale tchán se s náma zacal hádat ze se ptal souseda a ten mu rekl ze se to ma orezavat az po úrodě. dekuji za radu


Reagovat
Re: Radecek1 | pckop 03.04.16

Obecně : jádroviny v předjaří, peckoviny za vegetace. Např. máte vysokou třešeň a potřebujete ji snížit. Když jsou plody nahoře zralé, vemte pilu a větev uřízněte. Řez je ve správné době, korunu snížíte a sklizeň je jednoduší.


Reagovat
Re: pckop | Radecek1 03.04.16

Ona nam prave třešeň rodí 1rok malo a dalsi vubec


Reagovat
Re: Radecek1 | pckop 03.04.16

Hnojíte? Nechybí opylovač?


Reagovat
Re: pckop | Radecek1 04.04.16

Ne v pohodě tchýně mi říkala ze to prej vzdycky zmrzne.ale moc dekuji za rady


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.