Diskuze

Plevele

Pampeliska - jak zlikvidovat v travniku


Pexeso 25.07.12

Dobry den, chtela bych odstranit pampelisku z travniku. Poradite mi prosim jak nejlepe a hlavne trvale odstranit. Dekuji.


Reagovat
kyti5 25.07.12

Já tedy ji vytrvale vydlubuji a ubývá jí, hlavně ji nenechat vykvést…


Reagovat
Re: kyti5 | pckop 25.07.12

Jestli chcete chemii, tak Bofix nebo Starane 250 EC.


Reagovat
Re: pckop | Pexeso 25.07.12

[citace] @pckop píše: Jestli chcete chemii, tak Bofix nebo Starane 250 EC. [/citace] Mam malou dcerku a psisko. tak bych se cemii rada vyhla :) Ale dekuji.


Reagovat
Re: kyti5 | Pexeso 25.07.12

[citace] @kyti5 píše: Já tedy ji vytrvale vydlubuji a ubývá jí, hlavně ji nenechat vykvést… [/citace] jak moc do hloubky vydloubat?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.