Diskuze

Pokojové rostliny

Péče a množení Pepřence


Dlabačka 10.06.12

Zajímalo by mě,do jakých rozměrů může Pepřenec dorůst a jakou má životnost.Udělala jsem dnes husarský kousek a květinu rozpůlila, dala do květináčků. Pojistila jsem se ale lístečkami,které jsem zasadila do lehounké půdy a některé do písku a vše dala do skleníku.Tak jsem zvědavá,zda jsem ji nezabila. :,(


Reagovat
emilka12 10.06.12

@Dlabačka @Dlabačka A jaky pepřenec,je hodně drunů. :palec: :?:


Reagovat
Re: emilka12 | Dlabačka 11.06.12

Má srdcovité lístečky vrapované a květy jsou takové vysoké zahnuté fajfky.Zatím jsem nenarazila na přesný název tohoto Pepřence.Děkuji :)


Reagovat
emilka12 11.06.12

@Dlabačka Životnost má malou když budeš zalívat víc než unese,tak jak se mě to podařilo v zimě.Mateční rostlina odešla a tyhle mám vypěstované z lístků. :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | Dlabačka 11.06.12

Díky, Emilko. Zalévám jej vždy, když se „květy“ začínají ohýbat. Tedy nezalévám, naliji do květináčku vodu, počkám až se napije a pak ji vyleji.Zatím se držel.Tak uvidím.A ty máš ten Pepřenec již delší dobu?Nebo jsi měla?


Reagovat
emilka12 11.06.12

@Dlabačka loni jsem si koupila první květináč. :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | Dlabačka 11.06.12

A ještě jej máš?Pokud ano,tak držím palce!! :mavam:


Reagovat
emilka12 11.06.12

@Dlabačka Odpovědˇv 15.45 :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | Dlabačka 11.06.12

Díky :mavam:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.