Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Pěstování bambusu


Dankoda 05.09.14

Ahoj, máte někdozkušenost s pěstováním bambusu na zahradě? a také kde ho nejlépe koupit? díky a zdravím Dankoda :)


Reagovat
Re: Dankoda | petrpolak 06.09.14

Bambusů je, mnoho druhů, nejdřív si zjistěte mrazuvzdornost, koupíte je v zahradnictvích, máme na zahradě několik druhů)jména si moc nepamatuji),ale já mám nejraději Pseudosasa japonica, hlavně dávat pozor na kořenové oddenky, jsou to nezmaři, ale jsou i bambusy, které moc neodnožují, přes zimu je nezakrývám, sice jim může zimní sluníčko spálit listy, ale z jara vyraší nové


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.