Diskuze

Bylinky a koření

Pestovani hermanku


valenty 03.09.12

Dobry den, mel bych jeden dotaz…Protoze v rodine milujeme hermankovy caj rozhodl jsem se ze na policku na zahrade 12× 3.5 m zasadim hermanek Docetl jsem se ze optimalne ma byt mezi radky 375 mm, jenze nevim kolik presne gramu osiva bych mel vysadit a ani si nevim moc rady se secim strojkem. Jediny na internetu dostupny je tento http://www.garden-centrum.cz/…radkovy.html.

Byl bych strasne moc rad za kazkou radu. Predem mockrat dekuji..


Reagovat
Anonymni 15.05.20

Tak nad tím, že bych si doma vypěstovala heřmánek jsem teda ještě nikdy nepřemýšlela. Heřmánkový čaj mám ale hrozně ráda. Teď mám doma například jeden z https://www.milota.com/ a ten je naprosto skvělý. Z těch, co jsem zkoušela asi zatím nejlepší.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.