Diskuze

Zelenina

Pěstování lilku


JanaKonecna 01.09.16

Dobrý den, ráda bych se zeptala na zkušenosti s pěstováním lilku. Dočetla jsem se na http://www.konev.cz/rostliny/lilek/ , že nejvhodnější je lilek pěstovat ve skleníku. Avšak mě ani v tom skleníku nejde. Vytvoří se velká rostlina, ale bez plodů a pak postupně žloutne. Nevíte někdo, kde je chyba?


Reagovat
Anonymni 12.08.21

Lilek je skvělá zelenina. Dá se vařit a smažit, grilovat a péct. Strašně ráda ho používám v kuchyni. Hlavně to není energeticky náročné a vždy se dá udělat na jiný způsob. Dělám ráda to, že vezmu litinový hrnec, vymažu ho olivovým olejem, vrstvu lilku, vrstvu sýra a pak i třeba jinou zeleninu např. brambory a takhle skládám pořád dokola a pak to celé šoupnu do trouby lahůdka.


Reagovat
Anonymni 22.01.22

Lilek taky miluju. Doma ho teda bohužel nepěstujeme, ale čas od času ho koupím. Asi nejraději ho mám grilovaný. Právě bez grilovaného lilku bych si letní grilovačku snad ani nedokázala představit. Trochu mě mrzí, že minulé léto jsme moc negrilovali, protože náš gril bohužel nefunguje. Bavili jsme se s manželem ale, že bychom letos koupili nějaký nový a lepší. Manželovi se prý hodně líbí grily na dřevěné uhlí. Předtím jsme měli plynový a pořád s ním byly nějaké problémy.


Reagovat
Anonymni 08.06.22

Musím souhlasit, grilovaný lilek nebo cuketa je podle mě základ každé grilovačky. Podle mě to ke grilování patří asi stejně jako papírový kelímek s pivem a takové to jednorázové nádobí. Bez toho by grilovačka nebyla grilovačkou. Už se těším až teď v létě uspořádáme nějakou u nás na zahradě. Koukal jsem, že teď má být hezky, tak bychom to mohli zrealizovat třeba příští týden. :)


Reagovat
Anonymni 18.08.22

Your writing is perfect and complete. casino online However, I think it will be more wonderful if your post includes additional topics that I am thinking of. I have a lot of posts on my site similar to your topic. Would you like to visit once?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.