Diskuze

Zelenina

Pěstování lilku


JanaKonecna 01.09.16

Dobrý den, ráda bych se zeptala na zkušenosti s pěstováním lilku. Dočetla jsem se na http://www.konev.cz/rostliny/lilek/ , že nejvhodnější je lilek pěstovat ve skleníku. Avšak mě ani v tom skleníku nejde. Vytvoří se velká rostlina, ale bez plodů a pak postupně žloutne. Nevíte někdo, kde je chyba?


Reagovat
Anonymni 12.08.21

Lilek je skvělá zelenina. Dá se vařit a smažit, grilovat a péct. Strašně ráda ho používám v kuchyni. Hlavně to není energeticky náročné a vždy se dá udělat na jiný způsob. Dělám ráda to, že vezmu litinový hrnec, vymažu ho olivovým olejem, vrstvu lilku, vrstvu sýra a pak i třeba jinou zeleninu např. brambory a takhle skládám pořád dokola a pak to celé šoupnu do trouby lahůdka.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.