Diskuze

Drobné ovoce

Pěstování maliníku v nádobách


Janasa 16.03.12

Ahoj, potřebovala bych radu odborníka…moc ráda bych začala pěstovat maliny, ovšem poučena z předchozích let bych je nechtěla ve volné půdě. Myslíte, že mám šanci s pěstování v nějaké nádobě. Chci se jednoznačně vyhnout nekontrolovanému prorůstání maliníku v půdě, k sousedům, apod.

Diky, jana :kytka:


Reagovat
ZAHRADNÍK 16.03.12

dobrý den , dovolte abych se vyjádřil pěstování maliníku v nádobách nedoporučuji úroda vůbec žadná a přes zimu v nádobách vymrzají . Doporučujeme Vám si koupit hydroizoláční pás který se většinou používá na odizolování budov , tímto materíálem si v zemi vymezíte kolik prostoru malinám chcetě věnovat :)


Reagovat
Re: ZAHRADNÍK | Janasa 16.03.12

[citace] ZAHRADNÍK píše: dobrý den , dovolte abych se vyjádřil pěstování maliníku v nádobách nedoporučuji úroda vůbec žadná a přes zimu v nádobách vymrzají . Doporučujeme Vám si koupit hydroizoláční pás který se většinou používá na odizolování budov , tímto materíálem si v zemi vymezíte kolik prostoru malinám chcetě věnovat :) [/citace]

Děkuji za radu ;)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.