Diskuze

Trvalky

Pestovani veronica spicata


pospisil 04.07.11

dobry den ma nekdo zkusenosti s pestovanim rozrazilu veronica spicata jde mi hlavne o druhy kvetouci v lete mam stvol po odkvetu ustrihnout a pokud ano v jake vysi a vykvete jeste toto leto kdyz ma kveteni 7–8 mesic nebo nechat po odkvetu byt dekuji


Reagovat
60 06.07.11

Dobrý den,já ji mám prvním rokem,kvetla krásně,ale pak jsem ji uetřihla asi25cm nad zemí a znova obráží,čekám jestli jěště pokvete,když,tak pošlu foto,Lída :palec:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.