Diskuze

Balkonové rostliny

Petunia grandiflora


MarkyM 16.04.13

Ahoj, myslela jsem si, že kupuji surfínie, byla u nich i cedule, že to jsou surfínky. Ale přinesla jsem je domu a koukám, že je na nich napsáno petunie grandiflore. Můžu je dát normálně do truhlíku jako surfínky nebo tyto petunie nejsou převislé? Moc děkuji za rady.


Reagovat
muškatek 16.04.13

Petunie nejsou převislé jsou vzpřímené, ale tady ta co píšete nevím zkuste vyhledat.Do truhlíku je můžete dát ale porostou rovně.


Reagovat
Re: muškatek | MarkyM 17.04.13

http://www.basik.cz/…ar-f1-detail

hn jenže do truhlíků potřebuji převislé. No tak je vysadim jinam no hlavně aby se jim dařilo :-)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.