Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Plastové dětské pískoviště


Barca01 28.03.06
Ahoj
Nemáte nějaký tip kde a za kolik jste pořizovali dětské pískoviště?
Chceme takové, které nebude velké a bude mít dno, aby jsme ho mohla po zahradě popotáhnout a zavírací, aby na noc šlo zavřít nebo zatáhnout.
Poslední co jsem viděla bylo něco v letáku Spar za 999, dvě části, s tím že jedna může být poklop.
Nemůžu se zbavit pocitu, že minulý rok byla nabídka širší a za lepší cenu.
Díky za tipy.
Reagovat
Re: Barca01 | Arika 13.08.16
Pokud nemáte tu možnost postavit si doma pískoviště, vydejte se na nejbližší dětské hřiště. A jak zjistit, které je pro vás to nejbližší například v Praze? Mrkněte na tento užitečný web pro maminky: " www.venkazdyden.cz

Reagovat
Markmark 28.03.06
Barco, já myslím že nabídky zase budou, jen chvilku počkat
My jsme dostali asi právě takové, co říkáš, cenu tedy nevím. Je to ve tvaru mušle, dvě části, takže když nejsme v dosahu tak ho zavíráme. Vyhovuje nám barvou i velikostí, ale je fakt, že dvě děti si v něm už moc nepohrají
Reagovat
Cinq 28.03.06
Ahoj....jeste chvilku pockej,oni ted totiz budou doprodavat zbozi z minuleho roka a az potom vybali to nove....aspon me to tak prijde...
Reagovat
Anonymni 28.03.06
Pískoviště ve tvaru mušle bylo celé léto v nabídce Baumaxu za necelých 500,-
Reagovat
Kac 28.03.06
Ahoj,
piskoviste ctverate bylo v Tescu za 499,- . Ze zacatku sezony bylo za 900, tak se vyplati pockat.
Kac
Reagovat
Nikkol 16.04.06
Poradte prosím Vás jak to je s tím pískem a kolik zhruba vyjde cenově písek do normálního pískoviště cca 1metr na 1,2m.Budeme to mít soukromé pískoviště s poklopem, kde bude chodit jen naše dítko občas nějací kamarádi kamarádky.Musim i přesto měnit písek ročně?A chodí to někdo kontrolovat.Děkuji moc
Reagovat
jana1 16.04.06
Ahoj Barčo,
pískoviště ve tvaru mušle jsem našla na www.mimibazar.cz za 540,- nejlevnější. Mají i dražší za asi cca 1000,-. Do textu stačí napsat pískoviště.
Jana
Reagovat
Kakamila 18.04.06
Ahoj Barčo,

teď jsem viděla v letáku Lídlu dřevěné pískoviště i se stříškou, která se dá použít jako kryt písku. Stálo myslím kolem 2000 (??? fakt si nejsem jista), ale myslím, že s ním po zahradě moc šibovat nebudete.
Naštěstí i u nás doma, i u našich máme pískoviště, které jsme si stloukli sami -2x2 metry, ca. kubík písku do každého. Nejdřív mi to přišlo moc velké, ale když jsme ho postavili a sedli jsme si do něho s Matějem, bylo místa na spoustu báboviček a autíčka, která jezdí po těch pískových výtvorech ) Na noc ho přikrýváme a počítáme, že tak za dva roky navezeme nový písek - to se uvidí až jak to bude vypadat příští rok.
Nikol se ptala, jestli ta pískoviště chodí někdo kontrolovat - myslím, že na veřejných plochách určitě, ale spíš mi přijde, že než by se někdo tímto obtěžoval, je snadnější pískoviště zrušit (a pak si vždycky vzpomenu na Katapult - ....a co děti, mají si kde hrát?) . No a to, co máš na své vlastní zahradě je celkem tvůj problém, takže tam ti nikdo nemá co kontrolovat nebo nařizovat )
Mějte se a přeju nám hodně hezkého stavění

Kamila
Reagovat
neznalek 18.04.06
to pískoviště v Lidlu stojí 1290, -Kč a je moc pěkný. Je barevný a má stříšku, která se dá posunout dolů a dělá pak kryt pískoviště. Rozměry jsou 120x120 cm.
Reagovat
gepy 18.04.06
ahoj máme pískoviště ve tvaru mušle jedna část je na přikrytí,ale může se použít třeba i na vodu z Interspar za 499,- (minulý týden kupované takže ještě nevyzkoušené)
gepy
Reagovat