Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Plotostrih


Tarax 30.01.11

Mate nekdo pozitivni nebo negativni zkusenost s plotostrihem urcite znacky a typu? Uvazuju o koupi. Jestli akumulatorovy nebo benzinovy jsem se jeste nerozhodl.

Příspěvek upraven 31.01.11 v 20:29


Reagovat
liška 30.01.11

Tak to jsem zvědavá, kdo co poradí. Chceme taky kupovat. Ale už jsme rozhodnutí pro elektrický, budeme ho používat max. 1 – 2× do roka, proto el. A prý jsou i lehčí do ruky. Přemýšlíme o těch u Mountfieldu. Tak raďte. :lol:


Reagovat
midla 10.02.11

Koupili jsme elektrický v Lidlu. Značku bohužel nevím, ale oni tam prodávají stále to samé, jen si musí jeden počkat, až to zase vytáhnou. Je lehký i pro ženu. Dělám s ním a zatím sjem spokojená. Ale musíš za sebou tahat kabel, což může někdy být problém.


Reagovat
Kytička101 14.09.11

Ahoj,my koupili po dlouhém ale fakt dlouhééém vybírání na netu :-) Sice jsme z toho měli starch, ale nakonec spokojenost ;-) koupili jsme benzínový, jelikož pořád někde za sebou that šňůru se nám opravdu nechtělo :-) takže máme tenhle http://www.gronych.cz/…-rht-2660-da. určili jsme si limit do 6 000kč,což se tady ten krásně vlezl, ale pokud chceš draží, tak mají taky ;-)


Reagovat
buliznik 14.09.11

KAŽDOPÁDNĚ BENZINOVÝ,MŮŽETE S NÍM KAM CHCETE,JE SICE O NĚCO DRAŽŠÍ,ALE VYPLATÍ SE! :lol: :palec:


Reagovat
Kytička101 15.09.11

Ve volbě benzín vs elektrika souhlasím s výše uvdeným. Na benziňáka nedám dopustit :-) nemusím se pořád omotávat kabelem a řešit jestli je blízko elektrika nebo není ;-)


Reagovat
Anonymni 18.11.18

Tak z hlediska mobility je rozhodně benzínový plotostřih ideální volba. Na druhou stranu pokud s ním pracujete na nějaké menší zahradě, mohou být vhodnější aku nůžky, které jsou stejně mobilní a o něco lehčí než benzínový typ. Ve srovnání třeba tady https://www.equiplo.cz/…a-zivy-plot/ je vidět, že jsou parametrově srovnatelné a ani dobíjení netrvá tak dlouho. Zásadní je pak pro jaký porost ho chcete. Na silné dřeviny bych nic slabšího jak benzínové nůžky nebral.


Reagovat
Anonymni 12.02.19

Čau, ahoj.

Plotostřih je top. Ale je fakt dobrý se podívat na nějaký doporučení a nekoupit něco jen podle značky nebo pocitu subjektivního. Musíš zhodnotit výkon, kvality lišty, hmotnost a další. viz. https://www.arecenze.cz/plotostrihy/


Reagovat
Anonymni 12.02.19

Čau, ahoj.

Plotostřih je top. Ale je fakt dobrý se podívat na nějaký doporučení a nekoupit něco jen podle značky nebo pocitu subjektivního. Musíš zhodnotit výkon, kvality lišty, hmotnost a další. viz. https://www.arecenze.cz/plotostrihy/


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.