Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Plotostrih


Tarax 30.01.11

Mate nekdo pozitivni nebo negativni zkusenost s plotostrihem urcite znacky a typu? Uvazuju o koupi. Jestli akumulatorovy nebo benzinovy jsem se jeste nerozhodl.

Příspěvek upraven 31.01.11 v 20:29


Reagovat
liška 30.01.11

Tak to jsem zvědavá, kdo co poradí. Chceme taky kupovat. Ale už jsme rozhodnutí pro elektrický, budeme ho používat max. 1 – 2× do roka, proto el. A prý jsou i lehčí do ruky. Přemýšlíme o těch u Mountfieldu. Tak raďte. :lol:


Reagovat
midla 10.02.11

Koupili jsme elektrický v Lidlu. Značku bohužel nevím, ale oni tam prodávají stále to samé, jen si musí jeden počkat, až to zase vytáhnou. Je lehký i pro ženu. Dělám s ním a zatím sjem spokojená. Ale musíš za sebou tahat kabel, což může někdy být problém.


Reagovat
Kytička101 14.09.11

Ahoj,my koupili po dlouhém ale fakt dlouhééém vybírání na netu :-) Sice jsme z toho měli starch, ale nakonec spokojenost ;-) koupili jsme benzínový, jelikož pořád někde za sebou that šňůru se nám opravdu nechtělo :-) takže máme tenhle http://www.gronych.cz/…-rht-2660-da. určili jsme si limit do 6 000kč,což se tady ten krásně vlezl, ale pokud chceš draží, tak mají taky ;-)


Reagovat
buliznik 14.09.11

KAŽDOPÁDNĚ BENZINOVÝ,MŮŽETE S NÍM KAM CHCETE,JE SICE O NĚCO DRAŽŠÍ,ALE VYPLATÍ SE! :lol: :palec:


Reagovat
Kytička101 15.09.11

Ve volbě benzín vs elektrika souhlasím s výše uvdeným. Na benziňáka nedám dopustit :-) nemusím se pořád omotávat kabelem a řešit jestli je blízko elektrika nebo není ;-)


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500