Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Plotostrih


Tarax
30.01.11
Mate nekdo pozitivni nebo negativni zkusenost s plotostrihem urcite znacky a typu? Uvazuju o koupi. Jestli akumulatorovy nebo benzinovy jsem se jeste nerozhodl.

*Příspěvek upraven 31.01.11 v 20:29*

liška
30.01.11
Tak to jsem zvědavá, kdo co poradí. Chceme taky kupovat. Ale už jsme rozhodnutí pro elektrický, budeme ho používat max. 1 - 2x do roka, proto el. A prý jsou i lehčí do ruky.
Přemýšlíme o těch u Mountfieldu.
Tak raďte.

midla
10.02.11
Koupili jsme elektrický v Lidlu. Značku bohužel nevím, ale oni tam prodávají stále to samé, jen si musí jeden počkat, až to zase vytáhnou. Je lehký i pro ženu. Dělám s ním a zatím sjem spokojená. Ale musíš za sebou tahat kabel, což může někdy být problém.

Kytička101
14.09.11
Ahoj,my koupili po dlouhém ale fakt dlouhééém vybírání na netu :-) Sice jsme z toho měli starch, ale nakonec spokojenost ;-) koupili jsme benzínový, jelikož pořád někde za sebou that šňůru se nám opravdu nechtělo :-) takže máme tenhle www.gronych.cz určili jsme si limit do 6 000kč,což se tady ten krásně vlezl, ale pokud chceš draží, tak mají taky ;-)

buliznik
14.09.11
KAŽDOPÁDNĚ BENZINOVÝ,MŮŽETE S NÍM KAM CHCETE,JE SICE O NĚCO DRAŽŠÍ,ALE VYPLATÍ SE!

Kytička101
15.09.11
Ve volbě benzín vs elektrika souhlasím s výše uvdeným. Na benziňáka nedám dopustit :-) nemusím se pořád omotávat kabelem a řešit jestli je blízko elektrika nebo není ;-)

Pro přidání příspěvku se přihlašte.