Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Pnoucí růže


60 29.05.11

tak se na ně těším,dnes jsem koukala jak jou obsypané poupaty…


Reagovat
Re: 60 | cestazmesta 31.03.16

Dobrý den, koupila jsem si pnoucí růže, chci je dát na balkon. Jak hluboký by měl být asi květináč? A hlavně se chci zeptat, zda je složité je přesadit? Jak to zvládají? Nemám teď k dispozici žádné velké květináče, můžu je koupit tak za 14 dní, ale ráda bych ty sazenice už zasadila, nevím, jak dlouho v tom pytli vydrží, to jim asi moc nesvědčí…tak je dám zatím do nějaké nádoby a pak přesadím, nebude to problém? Díky za odpovědi! :mavam:


Reagovat
muškatek 29.05.11

Tak moje už kvete koukněte do mého Fotodeníku.


Reagovat
60 29.05.11

Vy to máte tak úžasný,ale vy máte asi svoji vlastní zahradu u domu,že,já mám zahradu od města,ale jsem tam pořád,miluji přírodu a kytky,ale mám i trochu zeleniny pro děti


Reagovat
muškatek 29.05.11

Ano máme zahradu u domu a taky pěstujeme i zeleninu.


Reagovat
Qeta 20.10.11

Takovouhle barvu jsem si dala do hlubokého kvetináce na terasu a docela si ji darilo. Jenze mi v léte chytla msici(?) takove male cerne tecky, obalilo to úplne vsechno. Zkusila jsem nalít ke korenum jakýsi pripravek. Msice sice zmizela, ale ruze vytvorila poupe, ale to pak odpadlo. Mam ji ted nejak napodzim ostrihat? Pr´padne co delat, aby se to neopakovalo? Jsem zacátecník :roll: Dekuji


Reagovat
60 20.10.11

Dobrý večer,já bych určitě ostříhala všechny listy a trochu ji zkrátila,mně kvetla v létě takhle a teď je dohola,určitě vám na jaře obrazí,jestli ji máte v květináči,tak bych na jaře vyměnila zeminu ,tak ať se vám daří :palec:


Reagovat
60 20.10.11

:lol: takhle


Reagovat
60 20.10.11

pošlete obrázek :lol: takhle vám neporadíme,když ji nevidíme :lol:


Reagovat
Qeta 24.10.11

To snad není mozný. A já si myslela, jak me kdovíjak nekvete. Dekuji za radu a pred zimou to trochu ostriham. Ta moje je tak 1,80 vysoká. Ted to bude její druhá zima. Dekuji za radu.


Reagovat
Anonymni 14.03.19

známí mají na zahradě 7 let popínavé růže, teď se jich zbavují, můžu je vykopat a zasadit je k nám, nebo mám koupit nové děkuji za názory marcela


Reagovat
Anonymni 31.03.20

Taky nám teď začaly pnoucí růže růst jako z vody. Moc se jim ale nechce držet na zdi kde bych byla ráda aby rostly, a tak jsem se rozhodla, že tomu trošku poůžu. Připevnila jsem je proto stahovací páskou, co mám z https://www.adamos.cz/stahovaci-pasky , k hromosvodu, tak doufám, že se díky tomu začně růže po zdi více plazit. Bylo by moc pěkné mát stěny domu obsypané růžemi.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.