Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Podlaha na terasu


Anonymni 13.07.22

Dobrý den, jak jste řešili podlahu na terasu? My jsme přemýšleli nad tím, že bychom koupili podlahu od https://www.floorforever.cz/, které se nám docela líbí. Nejspíš asi vinyl. Dneska existují i impregnace, které zabrání vlhkosti a zkroucení podlahy. Jen mám strach z tepelným výkyvů. Terasa bude mít sice stínění, ale pořád bude venku.


Reagovat
Anonymni 20.08.22

I've been searching for hours on this topic and finally found your post. totosite, I have read your post and I am very impressed. We prefer your opinion and will visit this site frequently to refer to your opinion. When would you like to visit my site?


Reagovat
Anonymni 02.09.22

No, já si třeba myslím, že na terase by skvěle vypadala dřevěná podlaha. Právě jeden můj kamarád to takto má a fakt to vypadá nádherně. Samozřejmě, že to dřevo musí být upravené aby odolalo venkovním vlivům. Pokud je ale podlaha kvalitní, tak takto klidně vydrží roky. Až někdy budu rekonstruovat terasu, tak asi také zvolím dřevo.


Reagovat
Anonymni 29.12.22

No, my máme na terase dřevoplast a s tím jsem zatím hodně spokojený. Dobře se to udržuje. Teď ale spíš řeším jaké podlahy udělat v domě. Slyšel jsem, že hodně populární jsou teď vinylové podlahy. Máte to někdo doma? Mám například strach z toho aby se to za pár měsíců nepoškrábalo, ale podle toho, co jsem četl, tak by ten vinyl prý měl být dost odolný.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.