Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Podzimní květina


Svatobor 22.12.14

Loni mi na zahradě vykvetla květina, domnívám se, že lilkovitá, ale můžu se samozřejmě mýlit. Fotky přikládám a těším se, že mi někdo napíše, co to je.


Reagovat
Jolana 13 22.12.14

Vypadá to na opožděnou hubenou nocenku-královnu noci.


Reagovat
Re: Jolana 13 | Svatobor 22.12.14

Nemyslím, že to je nocenka. Nemá špičaté okvětní lístky ale má špičaté listy – na rozdíl od nocenky. Bohužel si nevzpomínám, jaké měla plody a jestli jsem si je schoval :(


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.