Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Podzimní truhlíky


Alík 29.09.09

Ahojky, chystam se vyzdobit okna podzimníma a později zimníma truhlíkama, máte někdo nějakou pěknou a lacinou inspiraci??? Díky :wink:


Reagovat
Anonymni 29.09.09

Také uvítám nějaké inspirace-pokud máte nějaké fotečky,posílej­te tipy.


Reagovat
Alík 29.09.09

tak tak šup sem s nápadama :D


Reagovat
Angua 29.09.09

My máme hrozně moc těch mini dýní, tak asi pořeším něco z toho… + nějaké třeba šípky do vázy.

Nebo nasušit nějaké ovoce, aranžmá z listů, šišek a jiných přírodnin… Třeba zapíchat do květináče…

Víc mě teď nenapadá…


Reagovat
Angua 29.09.09

Postup na ty růže z listů http://www.ceske-tradice.cz/…ovych-listu/


Reagovat
Angua 29.09.09

Omlouvám se za velikost obrázků :oops: :oops: :oops:


Reagovat
Alík 29.09.09

Jůů to je pěkný a nemáš něco do venkovních truhlíků???


Reagovat
Hanka1 30.09.09

ted jsem dala do truhliku macesky, mame zlutou fa:,–(u a macesky do zluta vypadaji moc hezky. Jinak pekne a levne vypadaji vresy v truhlikach, rikaji tomu calluna a stoji ty nejmensi 39,– . Male dyne jsou taky moc hezke a zaujaly mne i ty sipky.


Reagovat
Alík 30.09.09

Tak jsem pátrala po webu a našla pár inspirací (i vánočních :D ) ale to se neztratí, ty sou už skoro za dveřma :lol: Je toho tam spoustu :wink:

http://forum.living.cz/viewtopic.php?…


Reagovat
janine24 30.09.09

Fotky nemám, ale plánuju využít truhlíku, kde mi rozbujel břečťan a jen do toho napíchat něco suchýho a na vánoce přihodit vánoční pidikoule nebo to, co se nevejde na stromeček.


Reagovat
Anonymni 30.09.09

něco je i tady, včetně fotek: http://www.week.cz/…ime/read.php?…


Reagovat
Janicka34 05.08.11

Ahoj, už leta nakpuju truhlíky kousek za Prahou ve Vladeku. Mají i eshop a hlavně široký výběr – od těch levnějších až po dražší kousky.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.