Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Podzimní truhlíky

Alík 29.09.09
Ahojky, chystam se vyzdobit okna podzimníma a později zimníma truhlíkama, máte někdo nějakou pěknou a lacinou inspiraci??? Díky :wink:
Reagovat
Anonymni 29.09.09
Také uvítám nějaké inspirace-pokud máte nějaké fotečky,posílejte tipy.
Reagovat
Alík 29.09.09
tak tak šup sem s nápadama
Reagovat
Angua 29.09.09
My máme hrozně moc těch mini dýní, tak asi pořeším něco z toho... + nějaké třeba šípky do vázy.

Nebo nasušit nějaké ovoce, aranžmá z listů, šišek a jiných přírodnin... Třeba zapíchat do květináče...

Víc mě teď nenapadá...
Reagovat
Angua 29.09.09
Omlouvám se za velikost obrázků
Reagovat
Alík 29.09.09
Jůů to je pěkný a nemáš něco do venkovních truhlíků???
Reagovat
Hanka1 30.09.09
ted jsem dala do truhliku macesky, mame zlutou fa:,-(u a macesky do zluta vypadaji moc hezky.
Jinak pekne a levne vypadaji vresy v truhlikach, rikaji tomu calluna a stoji ty nejmensi 39,- . Male dyne jsou taky moc hezke a zaujaly mne i ty sipky.
Reagovat
Alík 30.09.09
Tak jsem pátrala po webu a našla pár inspirací (i vánočních ) ale to se neztratí, ty sou už skoro za dveřma Je toho tam spoustu :wink:
forum.living.cz
Reagovat
janine24 30.09.09
Fotky nemám, ale plánuju využít truhlíku, kde mi rozbujel břečťan a jen do toho napíchat něco suchýho a na vánoce přihodit vánoční pidikoule nebo to, co se nevejde na stromeček.
Reagovat
Anonymni 30.09.09
něco je i tady, včetně fotek: www.week.cz
Reagovat
Janicka34 05.08.11
Ahoj, už leta nakpuju "truhlíky": www.vladeko.cz kousek za Prahou ve Vladeku. Mají i eshop a hlavně široký výběr - od těch levnějších až po dražší kousky.
Reagovat