Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Pohodlné křeslo na terasu?


Anonymni 18.03.22

Nemáte někdo tip na opravdu pohodlné křeslo na terasu? Ideálně typ křesla, která bývají běžně v obývacím pokoji, ale mají odolnější (i deálně i snímatelný pratelný) potah, takže je možné je použít i v interiéru? Třeba nějaký ušák v tomto duchu https://v-nabytek.cz/1526-kresla ale pro venkovní využití. Zkrátka něco, na co se můžu opravdu pohodlně natáhnout, číst si, relaxovat apod.


Reagovat
Anonymni 29.03.22

Tyjo, tak to nevím. Taky se ale chystám letos něco takového na naši terasu koupit. Já jsem se dívala na taková ta ratanová křesla. Myslím si, že něco takového by bylo na terasu úplně ideální. Hodně se mi zalíbilo jedno křeslo, které mají tady – https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/…umely-ratan/ Známí mají na zahradě podobná a jsou dost pohodlná.


Reagovat
Anonymni 08.06.22

Taky bych byl docela rád, kdyby mi někdo doporučil něco pohodlného na sezení na zahradě. Hodně se nám líbí zastřešené terasy, takže je předpoklad, že na něj pršet nebude. Ale přeci jenom to chce, aby to křeslo sneslo trochu vlhka a nemuselo se při každém dešti uklízet domů do sucha. A aby bylo pohodlné, takže žádné proutí nebo ratan. ;-)


Reagovat
Anonymni 17.06.22

Já bych potřebovala nějaké rozkládací lehátko na terasu k bazénu. Sezení máme udělané akorát v pergole a tam máme jen židle. Ještě bych potřebovala něco k bazénu, abych tam nemusela ležet jenom na dece. Už dlouho se mi líbil přelivový bazén z https://www.albixon.cz/…y/prelivove/ , tak jsme si ho konečně pořídili, tak bych ještě potřebovala doladit detaily koupání :-) .


Reagovat
Anonymni 26.06.22

Dobrý den, já jsem teď sehnala perfektní křeslo na zahradu z Jisku. Sehnala jsem ho za velmi dobrou cenu, protože jsem našla výprodejovou slevu přes tento slevový portál: http://kuponozdroj.cz. Tam teď koukám před každým nákupem online a musím říct, že už se mi to mnohokrát vyplatilo. Ušetřila jsem díky tomuto webu opravdu dost peněz.


Reagovat
Anonymni 26.06.22

Dobrý den, já jsem teď sehnala perfektní křeslo na zahradu z Jisku. Sehnala jsem ho za velmi dobrou cenu, protože jsem našla výprodejovou slevu přes tento slevový portál: http://kuponozdroj.cz. Tam teď koukám před každým nákupem online a musím říct, že už se mi to mnohokrát vyplatilo. Ušetřila jsem díky tomuto webu opravdu dost peněz.


Reagovat
Anonymni 20.08.22

Of course, your article is good enough, casino online but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.


Reagovat
Anonymni 25.10.22

Mně se hrozně líbí taková ta závěsná křesla. Něco takového bych na naší terasu moc chtěla. Teď mají ale prioritu jiné věci. S manželem jsme se nedávno dohodli, že například investujeme do markýzy proti dešti, abychom na terase mohli trávit čas i když je venku škaredě. Mimo to nějaké stínění tam prostě potřebujeme.


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat
Anonymni 31.12.22

No, co se zahradního nábytku týče, tak my máme takovou ratanovou sestavu. Už ji máme asi 5 let a pořád vypadá skvěle, takže spokojenost. Nad čím jsem ale teď začal přemýšlet je to, že bych k nám na terasu koupil nějaký malý gril. Nemáte nějaké tipy? Asi bych do toho úplně nechtěl dávat moc peněz. Docela mě zaujal jeden co mají tady – https://www.avenberg.cz/…-levne-grily Nemáte zkušenost? Díky mockrát. :)


Reagovat
Anonymni 16.05.23

Mně by se líbilo nějaké polohovatelné lehátko na terasu. Mohla bych si na něj lehnout, číst knížku a nic nedělat. to by byla pohoda. Chybí ale jednak to lehátko a taky klid, protože se dvěma malými dětmi toho času na lenošení moc není :-D . Jsem ráda, že si alespoň stihnu vypít kafe na terase. Máme tam stůl a takové staré židle, ale sehnala jsem pěkný potah židle , tak je zatím měnit nebudeme :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.