Diskuze

Volné diskuse

Pojištění firmy


Anonymni 24.06.22

Zdravím, před pár dny jsem brouzdal internetem a na https://www.metlife.cz/…i-pro-firmy/ jsem narazil na pojištění pro firmy. Pokud někdo z vás podniká, nemáte s tím náhodou zkušenosti? Jde mi o to, že mám teď pod sebou několik zaměstnanců a ríkal jsem si, že by kvůli nim nějaké takové pojištění dávalo smysl. Zvlášť v dnešní době.


Reagovat
Anonymni 07.07.22

Dobrý den, a můžete mi říct, proč se na to ptáte na stránce, která je určená pro zahradníky? :D Vždyť to nedává žádnou logiku. Tady všichni řešíme maximálně tak práce na zahradě a o podnikání nebo prostě o pracovním životě se tady nebavíme. Tak si to, prosím, nechte na jindy a někam jinam. Na shledanou. ;-)


Reagovat
Anonymni 12.07.22

Já bych se tomu Metlifu asi vyhnul. Nikdy mi to nepřišlo jako něco, co by bylo nějak dvakrát důvěryhodné. Znám v okolí pár lidí, kteří s nimi nějak spolupracovali a nepůsobí to na mě bezpečně. To si to radši pojistit u klasické pojišťovny. To máte stejné jako půjčka na podnikání. Tu si taky nevezmete u nějakého člověka na rohu, ale zajdete do prověřené společnosti. ;-)


Reagovat
zoink 12.07.22

Také jsem na ně neslyšela moc dobré hodnocení. Myslím si, že každá firma snad musí být pojištěná, divím se, že doteď žádné pojištění nemáte. Určitě bych rozhodila sítě být Vámi a moc neotálela. Já pracuji také v menší společnosti a velmi nápomocný je CRM systém, využíváte ho taky? Hodně nám to usnadnilo práci, hlavně kvůli přehlednosti a dohledatelnos­ti dat.


Reagovat
Anonymni 06.10.23

To je dobrý námět k zamyšlení. Firmu nijak pojištěnou nemám a asi je to chyba. Ono celkově ten začátek je pro mě těžký. I když jsem se rozhodla pro založení s.r.o. firmy od odborníků, přes to jsem se snažila tomu všemu co nejdřív porozumět. Připadala bych si jako hlupák, kdybych se ptala na každou drobnost.


Reagovat
Anonymni 11.10.23

Já vám nevím, ale ten Metlife na mě nikdy nepůsobil moc důvěryhodně. Jako třeba naše montovaná hala a celkově prostě firma je pojištěná u klasických prověřených firem. Metlife na mě vždycky působil takovým tím MLM dojmem, respektive pyramidovým dojmem. Vím, že to tak úplně není, ale prostě to tak působí.


Reagovat
Anonymni 15.10.23

Ty jo, to je dobrý nápad. Firmu pojištěnou nemám. Ono já celkově těm pojištěním nevěřím, ale u té firmy bych to zvážila. To podnikání je přece jen trochu jako sázka do loterie :-D . Musím zaťukat, ale firma se mi dobře rozjíždí. Založení OSVČ proběhlo hladce, teď jen k sobě nalákat zákazníky, aby mi rostl zisk :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.