Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Ponorná čerpadla


j.nerusil 28.01.14

Máte někdo zkušenosti s čerpadly Alfapumpy ? Prosím o Vaše názory, zkušenosti, k jakému účelu čerpadlo používáte apod.


Reagovat
Re: j.nerusil | KarelHr 28.06.17

Zdravím, my jsme ponorné čerpadlo vybírali tady: https://www.cerpadlabezstarosti.cz/…adla-na-vodu a nemůžeme si stěžovat. Už jsme tam nakupovali i dříve, takže jsme šli na jistotu a opět se nám potvrdila jak kvalita zboží, tak i celkového servisu, od nákupu až po dodání. :)


Reagovat
Holasekk 19.09.14

Nějaká zkušenost s bazarovými čerpadli z Megainzerce ?


Reagovat
Richardec 31.08.15

Ty pumpy neznám. Za to megainzerci znám. Je tam toho strašně moc na výběr. Jinak dobrá čerpadla má grundfos. Aspoň ty oběhová a tepelná.

Edit admin 1.9.2015 14:45 – odstranění odkazu


Reagovat
Anonymni 24.01.20

Jako brali jsme z čerpadel bez starostí, jak už tu bylo řečeno a zatím naprostá spokojenost, a to už jej máme asi 3 roky. Mrknu ještě zítra, co je to za značku, ale fakt super. Sice jsme si na něj museli vzít půjčku zde https://www.ferovepujcky.cz/…bez-poplatku , ale nelitovali jsme toho ani chvíli.


Reagovat
Anonymni 12.06.20

Zdravím. Nemáte někdo náhodou zkušenost s čerpadly z https://www.cerpadlonavodu.cz/ Potřeboval bych nějaké ponorné čerpadlo na zahradu a jedno, které tam mají mi docela padlo do oka. Jediný problém je, že s tou stránkou nemám žádné zkušenosti, tak jsem si říkal, že se prvně raději zeptám.


Reagovat
Anonymni 18.06.20

Brali jsme tepelná čerpadla z https://mastertherm.cz/…ne-cerpadlo/ , takže to nejsou úplně ty, o kterých tu mluvíte. Nicméně nám to docela vyřešilo naše problémy. S energiemi jsme bojovali pěkně dlouho a člověk by nečekal, jak taková malá věc dokáže pomoci.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500