Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Ponorná čerpadla


j.nerusil 28.01.14

Máte někdo zkušenosti s čerpadly Alfapumpy ? Prosím o Vaše názory, zkušenosti, k jakému účelu čerpadlo používáte apod.


Reagovat
Re: j.nerusil | KarelHr 28.06.17

Zdravím, my jsme ponorné čerpadlo vybírali tady: https://www.cerpadlabezstarosti.cz/…adla-na-vodu a nemůžeme si stěžovat. Už jsme tam nakupovali i dříve, takže jsme šli na jistotu a opět se nám potvrdila jak kvalita zboží, tak i celkového servisu, od nákupu až po dodání. :)


Reagovat
Holasekk 19.09.14

Nějaká zkušenost s bazarovými čerpadli z Megainzerce ?


Reagovat
Richardec 31.08.15

Ty pumpy neznám. Za to megainzerci znám. Je tam toho strašně moc na výběr. Jinak dobrá čerpadla má grundfos. Aspoň ty oběhová a tepelná.

Edit admin 1.9.2015 14:45 – odstranění odkazu


Reagovat
Anonymni 24.01.20

Jako brali jsme z čerpadel bez starostí, jak už tu bylo řečeno a zatím naprostá spokojenost, a to už jej máme asi 3 roky. Mrknu ještě zítra, co je to za značku, ale fakt super. Sice jsme si na něj museli vzít půjčku zde https://www.ferovepujcky.cz/…bez-poplatku , ale nelitovali jsme toho ani chvíli.


Reagovat
Anonymni 12.06.20

Zdravím. Nemáte někdo náhodou zkušenost s čerpadly z https://www.cerpadlonavodu.cz/ Potřeboval bych nějaké ponorné čerpadlo na zahradu a jedno, které tam mají mi docela padlo do oka. Jediný problém je, že s tou stránkou nemám žádné zkušenosti, tak jsem si říkal, že se prvně raději zeptám.


Reagovat
Anonymni 18.06.20

Brali jsme tepelná čerpadla z https://mastertherm.cz/…ne-cerpadlo/ , takže to nejsou úplně ty, o kterých tu mluvíte. Nicméně nám to docela vyřešilo naše problémy. S energiemi jsme bojovali pěkně dlouho a člověk by nečekal, jak taková malá věc dokáže pomoci.


Reagovat
Anonymni 19.05.21

My jsme řešili ponorné čerpadlo do zahradních jezírek a nakonec nám poradila přímo firma, se kterou jsme realizovali jezírka. Je to nějaký ponor od AL-KY, výkon a výtlak teď neznám. Ale to už si dokážete dohledat. Jinak co se týče značky, tak určitě doporučím Al-Ku, máme i tlakáč ze studny a zatím bez problémů.


Reagovat
Anonymni 20.07.21

Nedávno jsme řešili a s výběrem mi pomohl tento článek https://www.akoupelnyatopeni.cz/…dlo-px311576 . Za sebe si doporučuji připlatit a nebrat nejlevnější činské čerpadlo. Tím jsem si prošel a po roce používání jsem musel měnit..


Reagovat
Anonymni 25.06.22

My jsme řešili ponorné čerpadlo nedávno, ale bylo to šílený. Protože bylo potřeba speciální čerpadlo, které muselo mít kapacitu vytáhnout vodu z hluboké studny a ty nové to nezvládají tak jsme hledali náhradní díly na zahradní techniku. Kde měli všechno, co bylo potřeba na opravu toho starého a zase šlape jako hodinky.


Reagovat
Anonymni 29.08.22

My jsme si pořídili čerpadlo od značky ELPUMPS a jsme sním velice spokojení. Vyčerpá vodu i ze staré studny, ze které zaléváme zeleninu, kterou pěstujeme v létě. Každý rok se musíme poohlížet po nějaké nové zahradní technice, jelikož je toho na údržbu zahrady hodně potřeba a my neustále rozšiřujeme záhony.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.