Diskuze

Jehličnany a konifery

Poradíte co je to za jehličnan


mína77 22.06.12

Nevíte prosím někdo co je to za jehličnan? Mám ho už asi 5–6let, nějak rychle neroste, má asi tak do 30cm a hrozně píchá. Mám za to, že když jsem ho kupovala tak pani říkala, že bude malý, ale nejsem si jistá. Ráda bych ho teď přesadila do malé předzahrádky mezi jiné rostliny, ale nevím jak bude do budoucna velký.


Reagovat
Wolfg 23.06.12

Si myslím. Za dest let ji mám vysokou asi metr. Rozrůstá se mírně do šířky, občas ji zaschne vrchol, někdy si vzpomene na maminku a vyrazí normální smrkovou větev.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.