Diskuze

Trvalky

Poradíte o jakou cibulovinu se jedná?


betti 21.09.11

Dobrý den, dostala jsem květiny a údajně mají být lilie, kterým se daří přes léto venku a na zimu se dávají domů.Pěstují se v nádobách s tím, že musí být vidět půl cibulky ven ze země.Nevím si s tím rady, nějak se mě ty údaje nezdají a nevím, jak s tím naložit, mám asi 6 rostlinek a byla by škoda o ně přijít. Děkuji za radu a zdravím. betti


Reagovat
kyti5 21.09.11

Podle listů bych tipla na nějaký okrasný česnek – vesměs se cibuloviny sází nyní na podzim, aby na jaře vykvetly. Lilie to nejsou určitě . Být vámi zasadím je do květináče a nechám přes zimu v chladnější světlé místnosti.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.