Diskuze

Trvalky

Poradíte o jakou cibulovinu se jedná?


betti 21.09.11

Dobrý den, dostala jsem květiny a údajně mají být lilie, kterým se daří přes léto venku a na zimu se dávají domů.Pěstují se v nádobách s tím, že musí být vidět půl cibulky ven ze země.Nevím si s tím rady, nějak se mě ty údaje nezdají a nevím, jak s tím naložit, mám asi 6 rostlinek a byla by škoda o ně přijít. Děkuji za radu a zdravím. betti


Reagovat
kyti5 21.09.11

Podle listů bych tipla na nějaký okrasný česnek – vesměs se cibuloviny sází nyní na podzim, aby na jaře vykvetly. Lilie to nejsou určitě . Být vámi zasadím je do květináče a nechám přes zimu v chladnější světlé místnosti.


Reagovat
samkumar10090 11.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 13.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.