Diskuze

Volné diskuse

Poškozená kola


Anonymni 10.11.23

Dobrý den, vím, že je to na poslední chvíli, ale řeším teď přezutí kol a zjistil jsem, že manželka má letní kola v úplně hrozném stavu. Nevíte o firmě, kterou živí renovace ALU kol? Byly původně poměrně drahé, ta kola, tak bych byl nerad, abychom museli kupovat nová. To bych jí fakt asi nepochválil. Respektive bych jí asi koupil klasické plecháče. Díky


Reagovat
Anonymni 19.11.23

Tak tohle moc dobře znám. Manželka parkuje u jedné administrativní montované haly a jako nevím, jak tam parkuje, nikdy jsem s ní ráno v autě neseděl. Ale docela často si říkám, že tam snad dojede driftem. Po dvou letech jsou ty ALU disky naprosto v beznaději. :-D Jako já bych volil plecháče na vašem místě.


Reagovat
Anonymni 21.02.24

Ve své podstatě asi nejvíce záleží na tom, jak je máte poškozená. Jestli to jsou klasické disky, tak leckdy stačí klasické nářadí, které koupíte třeba zde a opravíte si to sám doma a svépomocí. Ale neříkám, že to takhle funguje ve sto procentech případů. Někdy je prostě lepší dát na rady odborníka a dovézt to někam do pneuservisu.


Reagovat
samkumar10090 21.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.