Diskuze

Volné diskuse

Poškrábaný lak na autě


Anonymni 30.08.22

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Nedávno jsem se s autem trochu otřela o svodidla a na pravé straně mám dost poškrábaný lak. Nemáte náhodou tip kde by mi to mohli opravit? Dívala jsem se po nějakých lakovnách a narazila jsem třeba na https://www.united-6.cz/ Tam by to podle toho, co píší na stránkách snad mohli zvládnout. Nemáte s nimi někdo zkušenost? Díky.


Reagovat
Anonymni 03.09.22

Tyjo, tak to buďte ráda že to skončilo jen poškrábaným lakem. To když já jsem se takto lehce otřela o svodidla, tak bylo naše auto úplně naodpis. Už to byl ale starý šrot, takže ve finále bylo dobře, že se o něj tento výkup vraků – https://www.likvidacevojkov.cz/vykup-autovraku postaral.


Reagovat
Anonymni 05.09.22

Tak to by mě hodně naštvalo. Jako manžela teda. Auto, to je moje zlato a proto ho nerad dávám z ruky. Z tohoto důvodu má manželka svoje vlastní, o které se stará. Svého Mustanga bych prostě nikomu nepůjčil, protože jsem na něj přes investice do zlata fakt dlouho vydělával. ;-)


Reagovat
Anonymni 30.11.22

Poškrábaný lak je zlo, u našeho starého auta jsme s tím také měli problémy. Tam už to ale nemělo moc smysl řešit. Stejně byla jen otázka času než půjde do šrotu. U nového auta si ale na lak dávám teda pořádný pozor. Docela pomáhá i když máte dobrou autokosmetiku, která lak ochrání. Já takové věci většinou kupuji na https://www.filsonstore.cz


Reagovat
Anonymni 05.12.22

Jo, to zvládnete. Horší je, když zjistíte, že ten lak je poškrábaný a přestříkaný. To se mi totiž stalo u poměrně drahého vozu. A to i přesto, že dneska existují databáze vozidel, kde zjistíte fakt leccos. Ale tenkrát to pokazil chlapík, který mi to auto, za poměrně slušnou provizi. No, tak stává se. Přelakovat se dá dneska všechno. Ale chlapíka bych na dovoz úplně nedoporučoval. :D


Reagovat
Anonymni 31.12.22

Tyjo, kéž by mě trápil pouze poškrábaný lak. Na mém autě sice nějaký ten škrábanec je, ale to mi až tak nevadí. Co je ovšem větší problém je, že teď před pár dny začala zlobit automatická převodovka. Zatím se mi na to nikdo nedíval, ale úplně se děsím toho, kolik ta oprava bude stát.


Reagovat
Anonymni 03.01.23

No jako nepříjemná situace, co si budeme povídat. Na tohle je super elektrická leštička, která dokáže leccos rozleštit. Chce to ale trochu grifu a mít fakt nějakou kvalitní pastu. Pokud ani leštička nepomůže, tak jsou sady na opravu laku. Já je teda moc nemusím a přijde mi, že se nedá nikdy přesně trefit odstín, ale spousta lidí na ně nedá dopustit. Anebo pak lakýrník. ;-)


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 안전놀이터


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.