Diskuze

Hnojiva

Použití CERERITU


Velvet 29.04.12

Dobrý den, je možné rozpustit hnojivo CERERIT ve vodě v konvi a potom s ním zalít jahody? Děkuji. :kytka:


Reagovat
kyti5 29.04.12

Cererit se sype rovnou k rostlinkám – obsypej jahody – nepřežeň dávku a pozor na listy . Jinak se prodává tekutý cererit, kde spíš odhadneš dávkování. Nikdy mne nenapadlo cererit rozpouštět vždy pohodím po záhonu .


Reagovat
J.Kolouchová 17.04.13

Lze použít cererit i na pohnojení trávníku?


Reagovat
Re: J.Kolouchová | kyti5 17.04.13

Určitě, prodává se cererit na hnojení trávníku


Reagovat
pckop 17.04.13

Trávník Cereritem běžně hnojím a zatím si nestěžoval.


Reagovat
Chris 28.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Chris 28.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.