Diskuze

Pokojové rostliny

Pozná někdo tuto rostlinu?


noname158 24.04.16

Prosím, byl by někdo tak laskav a identifikoval mi tuto rostlinku?

Děkuji mnohokrát


Reagovat
Re: noname158 | petrpolak 24.04.16

Já bych řekl, že je to jiřinka


Reagovat
Re: noname158 | pckop 24.04.16

Řekl bych, že jiřina.


Reagovat
pucek 25.04.16

Jiřinka-letnička


Reagovat
Anonymni 29.01.21

Jojo, to je jiřinka a tu jsme si nedávno také doma vypěstovali. My jsme měli s pěstováním květinek doma docela dost velikej problém, protože jsme měli doma hroznou zimu… No a od té doby, co u nás byla zima už uteklo docela dost času tak jsme si řekli, že s tím zkoncujeme a prostě si pořídíme nějaké krbové kamna ( z této stránky https://www.rolig.cz/peletova-kamna/ ) a už konečně můžeme doma pěstovat úplně bez problému… :-)


Reagovat
Anonymni 17.03.21

At the training for finding a life partner , a system of personal values ​​is developed . https://penzu.com/public/d20c19a4


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.