Diskuze

Volné diskuse

Práce na zahradě


Anonymni 26.05.23

Tak co? Už je to u vás taky a děláte na zahradě? My tam teď trávíme prakticky každou volnou chvíli. Já si dokonce objednal přes velkoobchod textil i nějaké to oblečení a hlavně nové monterky. Ty starší už byly takové… No řekněme že si prostě ty nové můžu už zase dovolit. :-D


Reagovat
Anonymni 30.05.23

Jojo, taky už jsem začala. Letos mě toho na zahradě čeká hodně. S tím pracovním oblečením naprostý souhlas. Ono to chce i něco teplého, protože ráno bývá ještě pěkná zima a na tričko to teda opravdu nebývá. Já si určitě chci minimálně sehnat nějaké holínky. Hodně se mi líbí jedny, které mají tady – https://www.ardon.cz/c/365/holinky Do těch asi půjdu. :)


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Tak kde jinde, když je takhle krásně? Já teď sestavoval zahradní nábytek, protože jsme si vedle pergoly postavili ještě takový altán v rohu zahrady u jezírek, kam chodíme pít kávu. Z pergoly jsme udělali spíše takovou venkovní kuchyň na BBQ a grilování, takže nám chybí takové to místo, které bude oáza klidu. :)


Reagovat
Anonymni 03.06.23

Máme to taky tak. U nás už jsou práce v plném proudu. Naše šikovná zahradní architektka udělala projekt a teď se realizuje. Ale teda musím říct, že jsem čekal, že to bude poměrně složité, ale nakonec je to vlastně docela pohodička. O hodně věcí se stará firma a já to jen koordinuju a žasnu! :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.