Diskuze

Volné diskuse

Práce - zaměstnání


Daddoo 06.09.12
Nevím, jestli je to správný nápad, ale spousta lidí hledá odborníka aby jim poradil a také spousta zahradníků si na tom našem malém písečku hledá stabilní práci. Co třeba si tady udělat místo pro tyto záležitosti.

Tak třeba něco o mě - pracuji v zahradnictví, které od pěstování rostlin letos definitivně ustoupilo a jsme jen jako nádeníci na městských plochách. Navíc se na odbornou práci berou brigádníci a tak po nich práci musíme nejen několikrát kontrolovat, vracet je zpět, ale nakonec třeba i předělávat. Firmě to vyhovuje. Osobně jsem schopná komukoliv v okruhu 50 km od Mladé Boleslavi se zahradou pomoci - poradit, provést zahradnické práce, ale zároveň hledám kvalifikované uplatnění. Posledním rokem studuji Zahradnickou fakultu MENDELU v Lednici.
Těším se na další reakce! Dáša
Reagovat
george5167 04.11.12
Hledám na příští rok pomoc na zahradě - soukromě. Velmi zajímavá práce, Praha město.
Vyžaduji : čistý rejstřík, umět jezdit s malotraktorem a autem, dostatek obratnosti a síly, abyste mohli zacházet se sekačkami na trávu, s motorovou pilou a s ručním zahradním náčiním. Potřebuji od března asi 4 - 6 hodin týdně, od května do konce listopadu 2x až 3x 2-3 hodiny týdně. Naprostou spolehlivost v docházce. Pracovní doba většinou od 13 hodin dle potřeby. Nádherné prostředí velké zahrady, zacházet s rostlinami naučím. Potřebuji perspektivu na několik let, musí se toho spoustu naučit. Vhodné i pro obratnou ženu. Odměnu určitě dohodneme.
Reagovat
Tom303 07.04.16
"aktuální nabídka práce v zemědělství": www.prace.azinzert.cz , konkrétně v malé zahradnické firmě ve Vsetíně
Reagovat