Diskuze

Volné diskuse

Práce - zaměstnání


Daddoo 06.09.12

Nevím, jestli je to správný nápad, ale spousta lidí hledá odborníka aby jim poradil a také spousta zahradníků si na tom našem malém písečku hledá stabilní práci. Co třeba si tady udělat místo pro tyto záležitosti.

Tak třeba něco o mě – pracuji v zahradnictví, které od pěstování rostlin letos definitivně ustoupilo a jsme jen jako nádeníci na městských plochách. Navíc se na odbornou práci berou brigádníci a tak po nich práci musíme nejen několikrát kontrolovat, vracet je zpět, ale nakonec třeba i předělávat. Firmě to vyhovuje. Osobně jsem schopná komukoliv v okruhu 50 km od Mladé Boleslavi se zahradou pomoci – poradit, provést zahradnické práce, ale zároveň hledám kvalifikované uplatnění. Posledním rokem studuji Zahradnickou fakultu MENDELU v Lednici. Těším se na další reakce! Dáša


Reagovat
george5167 04.11.12

Hledám na příští rok pomoc na zahradě – soukromě. Velmi zajímavá práce, Praha město. Vyžaduji : čistý rejstřík, umět jezdit s malotraktorem a autem, dostatek obratnosti a síly, abyste mohli zacházet se sekačkami na trávu, s motorovou pilou a s ručním zahradním náčiním. Potřebuji od března asi 4 – 6 hodin týdně, od května do konce listopadu 2× až 3× 2–3 hodiny týdně. Naprostou spolehlivost v docházce. Pracovní doba většinou od 13 hodin dle potřeby. Nádherné prostředí velké zahrady, zacházet s rostlinami naučím. Potřebuji perspektivu na několik let, musí se toho spoustu naučit. Vhodné i pro obratnou ženu. Odměnu určitě dohodneme.


Reagovat
Tom303 07.04.16

aktuální nabídka práce v zemědělství , konkrétně v malé zahradnické firmě ve Vsetíně


Reagovat
Anonymni 11.06.20

Já teda bohužel z vlastní zkušenosti můžu říct, že najít práci v tomto oboru není vůbec jednoduché. Nabídka pracovních míst je dost malá. Je ale pravda, že čas od času se nějaké volné místo v nějakém solidním zahradnictví naskytne. Teď nedávno jsem například viděla takovou nabídku na https://www.hitprace.cz/


Reagovat
Anonymni 06.07.21

Občas mi přijde, že ta nabídka prací v zahradnictví je fakt děs a bída. Mám dokonce i ten pocit, že někteří zaměstnavatelé rádi porušují povinnosti zaměstnavatelů, což ostatně dělají rádi i zaměstnanci. Takže kdokoliv, kdo to myslí se zahradnictvím vážně a chtěl by to skutečně dělat, je pro mě fakt borec a přeju mu hodně štěstí. Já osobně bych šel asi cestou vlastní firmy a OSVČ.


Reagovat
Anonymni 27.07.22

V této době vysoké inflace jsem velice ráda, že mám dobrou práci, a ještě mi něco málo zatím zbývá. Celý život se snažím investovat, abych měla něco našetřeno na stáří. Myslím si totiž, že je z toho vyšší výnos nežli třeba ze spořících účtů, a proto i teď jsem koupila investiční zlaté mince.


Reagovat
zoink 27.07.22

Já si myslím, že v dnešní době hodně lidí hledá zahradní architekty, kteří jim pomohou smysluplně rozložit zahradu dle potřeb a požadavků zákazníka, to je cesta, ale takových odborníků, kteří Vám skutečně řeknou, který strom či keř je vhodný pro jakou půdu, jaké potřebuje podmínky a hlavně se skutečně vyznají, těch není mnoho. Já mám třeba to štěstí, že moje švagrová je v tomto směru jednička a kromě asi 2 let, co prodávala designové krby, se věnuje jen květinám.


Reagovat
Anonymni 30.09.22

Nesmíte se bát a snažit se odpovídat na všechny nabídky práce, které se Vám líbí na netu anebo na všechny nabídky na pracovním úřadu. Jistě práci najdete jen to nesmíte vzdávat, jelikož příležitost čeká za každým rohem. Já pracuji u soukromé firmy a každý rok nám objednávají na stránkách https://firmsport.cz/ teambuilding. Přeji hodně štěstí a jistě nějakou práci brzy najdete.


Reagovat
Anonymni 27.10.22

Tyjo, já už bych asi do klasické práce nechtěl. Před dvěma lety, právě v době, kdy jsem byl bez práce jsem se rozhodl, že začnu podnikat a od té doby se toho držím. Začátek teda úplně snadný nebyl, ale teď se mi celkem daří. Zvažuji i založení s.r.o., ale to je v mém případě spíš takový plán do budoucna, v současné situaci by to asi nedávalo moc smysl.


Reagovat
Anonymni 06.12.23

Do práce se mi tento rok už moc nechce, raději strávím čas s rodinou a pak na začátku příštího roku, to znamená asi hned leden 2024 budu nastupovat do tvou prací současně. Ani jeden ze zaměstnavatelů ale neví že budu dělat ještě pro další konkurenční firmu, to bude snad i sranda.


Reagovat
Anonymni 18.12.23

Za sebe můžu říct, že je nesmysl lpět na jedné konkrétní práci, respektive na jednom konkrétním oboru. Dělal jsem dlouho v gastru, nebyl jsem spokojený. Tak jsem to prostě vzdal, řekl si, že to asi není nic pro mě, a šel dělat montované výrobní haly. Dva roky jsem jezdil po České republice, načerpal novou sílu a teď mám vlastní bistro a do gastro jsem se vrátil. :)


Reagovat
Anonymni 25.01.24

každý chce najít lepší práci


Reagovat
Anonymni 25.01.24

Po pečlivém zvážení jsem se rozhodl začít vlastní internetový obchod a hledal jsem vhodného partnera pro spolupráci. Rozhodnutí spustit vlastní internetový obchod bylo pro mě velkým krokem a zvolit správnou digitální agenturu bylo klíčové. Po důkladném zvažování jsem se rozhodl pro iFish digitální agenturu v Praze https://ifish.agency/cs/ a nemohl jsem být šťastnější. Jejich tým se nejen skvěle vyznal v digitálním marketingu, ale také prokázal schopnost porozumět specifickým potřebám mého obchodu. Pomohli mi vytvořit efektivní strategii, která rychle vedla k úspěchu mého podnikání.


Reagovat
Anonymni 29.02.24

Můj manžel také nevěděl co už má dělat protože dávky mu stát přestával dávat a tak se pustil do toho a jezdí brigádně instalovat zahradní jezírka. Já si myslím že vlastně udělal dobře. Jako vydržet s ním ve společné domácnosti stále? Tak to bych teda ale skutečně nedala.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.