Diskuze

Volné diskuse

Předokenní rolety,žaluzie-jaké?


Anonymni 24.09.17

Ahoj, plánujeme kvůli hluku a taky tepelné izolaci nechat udělat předokenní rolety nebo žaluzie? Máte někdo nějaké tipy kde? A co je lepší?


Reagovat
Roman_86 24.09.17

My sme si nakonec zvolili předokenní rolety. Přijde nám, že udělají větší tmu, lépe izolují teplo a v noci skoro neslyšíme auta, co jezdí okolo. Dopručím mrknout na https://www.kruzik.cz/…ie-a-rolety/


Reagovat
Anonymni 22.05.20

Venkovní žaluzie jsou super. My je zatahujeme v zimě proti chladu a v létě přes den proti sluníčku. Když je zatáhnu v celém domě, tak je tu naprostá tma :-D . Je to opravdu super věc, takže rozhodně doporučuji je pořídit. Na jejich čištění si platím firmu https://sauberpro.cz/…ich-zaluzii/ , která se specializuje na mytí venkovních žaluzií. Já jsem sama ráda, že umyju okna, natož abych myla ještě žaluzie :-D .


Reagovat
Anonymni 22.01.22

Dobrý večer, my jsme nedávno také sháněli nové rolety a žaluzie do bytu a nakonec jsme je sehnali za opravdu skvělou cenu! Ta cena byla tak neuvěřitelně levná, protože jsem shodou okolností narazila na web se slevovými kupóny: https://slevovykupon.net/ a tam jsem našla slevu na e-shop, kde jsme měli rolety vyhlédnuté! :-)


Reagovat
Anonymni 21.05.22

Podle toho, co jsem četl, tak jsou ty venkovní žaluzie z hlediska izolace velice dobrá volba. Bohužel pokud máte v domě opravdu hodně oken, tak to může taky vyjít pěkně draho. Tedy tak by to alespoň bylo v našem případě. Místo venkovních zaluzií jsme si tedy nechali od https://www.spravaoken.cz/…ite-do-oken/ udělat klasické vnitřní, protože ty byly podstatně levnější.


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Teda, tak to je otázka kterou jsem asi dostat neměla. Já totiž moc nevím co se s okny řeší a jak moc je to náročné. Co však vím je, že hliníková okna snesou hodně typů žaluzií. A jestli máte doma ještě ta dřevěná okna z komunistické éry, tak vás lituji.


Reagovat
zoink 07.09.22

My máme na všech oknech venkovní rolety a jsme nadmíru spokojeni, je to jak bezpečnostní prvek, tak samozřejmě i funkční když svítí slunce. Není to úplně levné, ale doufáme že dlouho vydrží. Teď máme dům už z velké části hotový a říkali jsme si, že by se nám doma líbila sauna, nevíte, kolik takové sauny na míru mohou stát?


Reagovat
Anonymni 09.10.22

Máme klasické rolety před okno. Podle mě je to lepší než žaluzie a vydrží to déle. Jen teda počítejte s tím, že potřebujete mít dobře vyřešené vnitřní osvětlení, protože jakmile zatáhnete rolety, tak máte doma tmu. Což je samozřejmě super, když chcete přes den spát, ale třeba když chcete zatáhnout někdy odpoledne, tak se to ladí hodně obtížně. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.12.22

No do baráku na firmě jsme instalovali před lety předokenní rolety a defacto si na to nikdo nestěžoval. Odkaz jsem ti připojila tak se na ně zkus podívat. S dobou dodání si teď po letech už nejsem jistá ale celé to proběhlo opravdu rychle, tehdy na nás měli čas.


Reagovat
Anonymni 30.12.22

U nás se moc na rolety nehraje, frčí u nás klasické žaluzie. To víte, bydlíme v panelovém domě v šestém patře a ta instalace by byla vysoce nebezpečná a riskantní. Do toho už v našem pokročilém věku nepůjdeme. Uděláme si radost třeba tím že si koupíme nové hezké ložní povlečení, ale tím to tak končí :-)


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 토토안전놀이터


Reagovat
Anonymni 21.02.23

Hele tak za mě je rozhodně dobré si do domácnosti koupit látkové žaluzie, s těmi totiž nikdy nic nezkazíte. Byli byste určitě rádi kdybyste se ráno mohli probudit plní energie. To mně se už tak často nestává, jsem totiž starší dáma, víte?


Reagovat
Anonymni 30.06.23

Vím, že naši sousedi si teď nechávali dělat předokenní rolety. Co jsme se ale tak bavili, tak je to teda vyšlo pěkně drahé. Své výhody to určitě má, ale pokud vám jde jen o stínění, tak bych možná spíš zvolil nějaké vnitřní rolety. My například máme takovéto rolety den a noc v systému MINI – https://zebra-shop.cz/…y-den-a-noc/ a ty si nemůžu vynachválit.


Reagovat
Anonymni 29.11.23

Dívala jsem se teď na to jak bych si mohla ještě vylepšit spánek a dostalo se ke mně že se dokonce dělají i postele 180×200. A to si myslím že by vlastně tak nějak mohla být ta cesta. Přece jenom já jsem ráda když se můžu rozvalit, jen co je pravda.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.