Diskuze

Volné diskuse

Předokenní rolety,žaluzie-jaké?


Anonymni 24.09.17

Ahoj, plánujeme kvůli hluku a taky tepelné izolaci nechat udělat předokenní rolety nebo žaluzie? Máte někdo nějaké tipy kde? A co je lepší?


Reagovat
Roman_86 24.09.17

My sme si nakonec zvolili předokenní rolety. Přijde nám, že udělají větší tmu, lépe izolují teplo a v noci skoro neslyšíme auta, co jezdí okolo. Dopručím mrknout na https://www.kruzik.cz/…ie-a-rolety/


Reagovat
Anonymni 22.05.20

Venkovní žaluzie jsou super. My je zatahujeme v zimě proti chladu a v létě přes den proti sluníčku. Když je zatáhnu v celém domě, tak je tu naprostá tma :-D . Je to opravdu super věc, takže rozhodně doporučuji je pořídit. Na jejich čištění si platím firmu https://sauberpro.cz/…ich-zaluzii/ , která se specializuje na mytí venkovních žaluzií. Já jsem sama ráda, že umyju okna, natož abych myla ještě žaluzie :-D .


Reagovat
Anonymni 22.01.22

Dobrý večer, my jsme nedávno také sháněli nové rolety a žaluzie do bytu a nakonec jsme je sehnali za opravdu skvělou cenu! Ta cena byla tak neuvěřitelně levná, protože jsem shodou okolností narazila na web se slevovými kupóny: https://slevovykupon.net/ a tam jsem našla slevu na e-shop, kde jsme měli rolety vyhlédnuté! :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.