Diskuze

Drobné ovoce

Přesazování lesních jahod


smajlicek90 22.10.13

Dobrý den chci se zeptat jestli když chci přesadit lesní jahody ze záhonu do záhonu musím to bezpodmínečně udělat ještě teď do zimy a nebo můžu brzo na jaře třeba už v březnu? vím že je lepší na podzim ale nějak mi nezbývá čas tak se radši ptám abych se na to teď nevykašlala a pak je na jaře nezničila :-(


Reagovat
Aubrieta 23.10.13

Dobrý den, klidně bych to nechala na jaro. Lesní jahody jsou skoro jako plevel, klidně v dubnu, třeba bude víc času :) :) :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.