Diskuze

Nápady a připomínky administrátorům

Připomínky a dotazy ke Konev.cz


admin 10.04.10

Zde vkládejte jakékoliv připomínky nebo náměty k funkcím nebo obsahu.

Budem se těšit na reakce.


Reagovat
Re: admin | iris66 09.10.12

Dobrý den, už jsem psala již několikrát, že na konvi nejdou do deníčku vkládat fotografie, stále se ptám proč tato funkce přestala fungovat, je to škoda, protože bez fptografií to pozbývá celé smyslu, už jsme tu vytvořili docela prima skupinu lidí, kteří si všelijak radí se zahradničením a vzájemně si vyměńovali rady. Proč to někdo neopraví. Jak píše george, také mě zajímá kdo se skrývá za adminem. ČEKÁM NA VYSVĚTLENÍ IRIS :nevim:


Reagovat
Re: admin | HaGr 18.10.12

Dobrý den, dnes jsem si chtěla v nastavení změnit ikonu a nejde to :nevim:


Reagovat
Re: HaGr | Lanková 18.10.12

Hani, také jsem chtěla změnit „jméno“, pokud jsem dobře pochopila, musela bych asi změnit i E-mail…nevím…Naďa :think:


Reagovat
Re: Lanková | HaGr 20.10.12

Tak já to zvládla…stačí číst hlášky a zmáčknout F5 :dance:


Reagovat
Re: admin | babi Lída 03.02.13

Dobrý den, dnes jsem se při hjledání odpovědi náhodně dostala na konev. Svůj dotaz jsem ale poprvé umístila úplně špatně (jako odpověď na podobný dotaz) a ani podruhé se mi to moc nepodařilo – založila jsem novou diskusi, i když už podobná existuje (Co je tohle za kytku). Po třetí to už tam nechci dávat, ledaže by ty dvě předchozí šly smazat. Může to nějak autor příspěvku udělat? Děkuji za info a zdravím. Ludmila


Reagovat
Re: admin | AlextheGreat 10.05.15

Zdravíčko adminům i kolegům pěstitelům. Dovoluji si navrhnout několik tipů na zlepšení stránky. Jelikož jde vlastně o komunitu lidí se stejnými zájmy mohl by se zde udělat chat s místnostmi podobné tématům v diskuzi. Pak bych uvítal nějakou formu mobilní aplikace s přímým sdílením fotek a možností zápisu do deníčku. Zaměřil bych se ovšem nejdříve na základní problémy stránky a to je neustále cosi nefunkčního. Například přidání rostlin do seznamu aktuálně pěstovaných mě to vyhazuje s hláškou že se na tom dělá a zkuste to později. A dovolím si poprosit o nějaký viditelný seznam mých rostlin na profilu pro mě i pro ostatní kdo kouká na můj profil. Jinak je stránka fajn a nijak si nevzpomenu na podobnou. Ovšem nic nejde hned, tak snad se k tomu někdo vyjádří. S pozdravem a přáním hezkého jara Alex.


Reagovat
Re: admin | Ouřadová Helena 04.04.16

Mám klivii, ale květ je uvnitř mezi listy. nevím proč, co dělám špatně. děkuji za odpověď.


Reagovat
Re: admin | sud 21.05.16

Kdo by chtěl chodit na stránky které jsou nefunkční :zed: :zed: :zed: Možná až někdy.


Reagovat
Krtek zahradník 16.04.10

Zdá se mi to, nebo tady je tak mrtvo? To je na emimi tak málo zahradnic? Nechtělo by to udělat pořádnou reklamu, aby sem přišli lidi? Myslím, že je to dobrý web, ale zatím jak si bez úrody!


Reagovat
admin 16.04.10

[citace] Krtek zahradník píše: Zdá se mi to, nebo tady je tak mrtvo? To je na emimi tak málo zahradnic? Nechtělo by to udělat pořádnou reklamu, aby sem přišli lidi? Myslím, že je to dobrý web, ale zatím jak si bez úrody! [/citace]

Krtku, Konev je úplně nová a než se na ni lidi naučí chodit, chvíli trvá.

Věříme, že do léta to tu postupně ožije a v češtině tak konečně vznikne zahradnický web na úrovni, kde člověk vždy najde radu nebo inspiraci…

Co nevidět se tu objeví plno nového obsahu (http://www.konev.cz/pestovani/), taky o zahradní architektuře, budování zahrady…

Ze začátku může být v diskusi méně lidí, ale věříme, že se to brzo začne obracet k lepšímu :wink: Pracujeme na tom :-)


Reagovat
Re: admin | klárka14 19.03.12

[citace] admin píše: [citace] Krtek zahradník píše: Zdá se mi to, nebo tady je tak mrtvo? To je na emimi tak málo zahradnic? Nechtělo by to udělat pořádnou reklamu, aby sem přišli lidi? Myslím, že je to dobrý web, ale zatím jak si bez úrody! [/citace]

Krtku, Konev je úplně nová a než se na ni lidi naučí chodit, chvíli trvá.

Věříme, že do léta to tu postupně ožije a v češtině tak konečně vznikne zahradnický web na úrovni, kde člověk vždy najde radu nebo inspiraci…

Co nevidět se tu objeví plno nového obsahu (http://www.konev.cz/pestovani/), taky o zahradní architektuře, budování zahrady… Ze začátku může být v diskusi méně lidí, ale věříme, že se to brzo začne obracet k lepšímu :wink: Pracujeme na tom :-) [/citace]

Sekce bude nebo ne, zatím mi to vůbec nefunguje,


Reagovat
Re: klárka14 | george5167 09.10.12

Je to jako ve špatné detektivce. Server KONEV.cz – fajn. Ale kdo je zatím? A proč se webmaster a majitel webu skrývá dost rafinovaným způsobem?

Protože dostáváte dost údajů od přispívatelů, lze tenhle server lehce zneužít k nevyžádané reklamě a pod.

Já rád píšu, rád se radím s ostatními, ale chci vědět, kdo je za tím.

Takže, čekám s napětím. george5167


Reagovat
Krtek zahradník 16.04.10

Lesino, já jsem to napsal trochu s nadsázkou. Chápu, že každý začátek je nelehký a vše má svůj čas. Nicméně, jsem rád za tento web, poněvadž zde opravdu chybí kvalitní český zahradnický web a věřím, že tento zcela jistě bude a chtěl bych vám popřát hodně úspěchu a určitě u svých známých vás vřele doporučím. Tak ještě jednou přeji, ať se daří.


Reagovat
bubli 17.04.10

Taky se priklanim k vetsi reklame. To ze je konev spustena jsem si vsimla jen nahodou diky malickemu napisu vpravo nahore „Doporucujeme“ Na emiminu je zahradnic urcite vic, podle meho spusteni vetsina zatim nezaregistrovala.


Reagovat
Jura007 17.04.10

Mám jenom technickou připomínku k jednomu botanickému názvu jednoho keře – šácholan Soulangeův. Většina lidí ji spíš zná pod názvem magnólie. Proto bych navrhoval doplnit toto slovo do závorky za botanický název, zjednoduší to orientaci a zmenší ten český „botanický Babylón“.


Reagovat
Mufina 17.04.10

Taky jsem si toho všimla náhodou, že už je to spuštěno :-) ALe proč sem lezu, mám problém, že se mi nezobrazují fotky v diskuzi ani v katalozích, co s tím?


Reagovat
Jura007 17.04.10

Mně se taky nezobrazují fotky u starších příspěvků. Tak mně napadá, jestli to nebude tím, že sem ty příspěvky byly přesunuty z eMimina a tím pádem má příspěvek jiné adresování než fotka, která se k němu vztahuje.


Reagovat
hanucha 18.04.10

Bude tu taky nejaky bazarek jako na e-mimi? Potrebovala bych se zbavit prebytku, zdarma! Uz se mi to sem nevejde a je mi lito je vyhodit ;-)


Reagovat
Krtek zahradník 18.04.10

Navrhuji pro lepší návštěvnost těchto stránek a informaci uživatelů stránek emimina, založit na emiminu téma : „Co je nového na Konvi“ s podtitulkém : o čem se právě diskutuje na konvi. A tento podtitulek minimálně jednou týdně aktualizovat.


Reagovat
admin 18.04.10

[citace] hanucha píše: Bude tu taky nejaky bazarek jako na e-mimi? Potrebovala bych se zbavit prebytku, zdarma! Uz se mi to sem nevejde a je mi lito je vyhodit ;-) [/citace]

Bazar je přidaný :). Na zbytek připomínek budeme postupně reagovat a chyby opravovat.


Reagovat
admin 02.05.10

Právě jsme upravili zobrazení zápisků v zahradním fotodeníku. Čtení komentářů a komentování zápisků ve fotodeníku je nyní výrazně jednodušší.

Jak se vám změna líbí?

Admin


Reagovat
céčko 03.05.10

Líbí, líbí. Chválím, změna je super. Děkuji Admin


Reagovat
admin 03.05.10

[citace] céčko píše: Líbí, líbí. Chválím, změna je super. Děkuji Admin [/citace]

Taky díky :palec:


Reagovat
admin 06.05.10

Tak jsme opět provedli mírnou úpravu komentářů fotodeníků.

Nyní se pod fotodeníkem zobrazí současně také komentáře k jednotlivým fotkám ve fotodeníku – vždy vpravo u komentáře je zobrazena miniatura dané fotky. Autor i čtenáři fotodeníku tak mají všechny komentáře najednou a nemusí u každé fotky scrolovat dolů.

Jak se vám změna líbí?


Reagovat
Moth 06.05.10

Supr nápad se zobrazením všech komentářů u fotodeníků s přímým odkazem na konkrétní fotku :potlesk:


Reagovat
céčko 06.05.10

:palec: :palec: :palec: :palec:


Reagovat
iris66 06.05.10

jsem tu také nově přihlášená,díky kamarádce,která mě pozvala na kukačku,zatím v tom všem tápu,ale snad se brzy zorientuju.Už jsem zveřejnila několik svých fotografií z mé snahy v pěstování. Konvi přeji,aby byla co nejvíc navštěvovaná.I­ris :roll:


Reagovat
admin 06.05.10

[citace] iris66 píše: jsem tu také nově přihlášená,díky kamarádce,která mě pozvala na kukačku,zatím v tom všem tápu,ale snad se brzy zorientuju.Už jsem zveřejnila několik svých fotografií z mé snahy v pěstování. Konvi přeji,aby byla co nejvíc navštěvovaná.Iris :roll: [/citace]

Iris Díky :palec:


Reagovat
julisek 01.01.11

tenhle web je super, najdu tady nejake inspirace a moc se tesim na to s cim prijdete v casti PESTOVANI.. a bylo by supr ,kdyby byla vetsi reklama…zdar a diky :mrgreen:


Reagovat
Marsi86 18.02.11

nepoatři sem ten dotaz ale nechci k vuli jednomu dotazu zakladat diskuzi .. Všude sse přihlasim ale na e-mimino mi to nejde nevim proč ??? Tak upřesnim nejde mi to z počitače doma ale u kamaradky a všude jinde se na e-mimi přihlasim tak co se deje mam něco s internet ja nebo jste mi blokli přistup pokud ano nevim proč děkuji za odpověď


Reagovat
admin 18.02.11

[citace] Marsi86 píše: nepoatři sem ten dotaz ale nechci k vuli jednomu dotazu zakladat diskuzi .. Všude sse přihlasim ale na e-mimino mi to nejde nevim proč ??? Tak upřesnim nejde mi to z počitače doma ale u kamaradky a všude jinde se na e-mimi přihlasim tak co se deje mam něco s internet ja nebo jste mi blokli přistup pokud ano nevim proč děkuji za odpověď [/citace]

Na Váš email byly zaslány informace o blokaci.


Reagovat
60 28.05.11

Jsem tady nová,ale moc se mi to líbí,konečně mi někdo poradí se zahradničením a poznávám nové kytky a taky nové lidi,kteří rádi poradí,je to fajn,díky


Reagovat
admin 28.05.11

[citace] 60 píše: Jsem tady nová,ale moc se mi to líbí,konečně mi někdo poradí se zahradničením a poznávám nové kytky a taky nové lidi,kteří rádi poradí,je to fajn,díky [/citace]

To jsme rádi :wink:


Reagovat
admin 09.10.12

@george5167 Zdravím, za projektem Konev.cz stejně jako za několika dalšími komunitními portály stojí společnost Webdio.cz – webové stránky – se snahou vytvořit stránky, které nabídnou zázemí pro uživatele se stejnými zájmy (zahrada, recepty, rodina, móda aj.).

Rozhodně se nemáte čeho obávat, naopak se snažíme naše přispěvatele všemožným způsobem před zasíláním nevyžádané reklamy ochránit.

Pěkný večer, adminka Tereza


Reagovat
admin 09.10.12

@iris66 Právě jsem přidání fotografie do Deníku vyzkoušela a objevila se mi chybová hláška. Předávám tento problém programátorovi.

Omlouváme se za nefunkčnost,

adminka Tereza


Reagovat
kyti5 09.10.12

Tak moc Terezko děkujeme a těšíme se, že to bude zase fungovat a je moc zajímávé, že někomu to šlo bez problémů :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:


Reagovat
iris66 09.10.12

Děkuju, že se konečně bude problém řešit. Iris :pocitac:


Reagovat
HaGr 09.10.12

Jsem ráda, že se problém řeší, Konev jsme si všichni oblíbili.


Reagovat
kyti5 12.10.12

Tak uběhlo několik dní a je vidět, že se nic nezměnilo- nikdo nezapracoval na opravě – fotky stále nelze vkládat – pak tento servr ztráci na funkčnosti a účelu. Prosím udělejte s tím něco. Děkuji. :zed: :zed: :zed: :zed: :cert: :cert: :cert: :cert:


Reagovat
Re: kyti5 | Lanková 12.10.12

…také jsem již několikrát urgovala závadu a výsledek je NULA…Když se podíváte na četnost příspěvků ve fotodeníku, můžete Konev.cz zrušit a vyjde to na stejno. V dnešní době plné techniky a mladých šikovných lidí nefunguje takováto triviální záležitost? Divím se…Naďa :nevim: :nevim: :pocitac: :pocitac:


Reagovat
iris66 12.10.12

A to trvá už víc jak týden, takže sl. Terezo, co s tím? :pocitac: Bude server konev ještě zajímavá? :nevim:


Reagovat
jarunap 12.10.12

:zed: :zed: :zed: :nevim: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :jazyk:


Reagovat
muškatek 13.10.12

Já se taky připojuji, prosím napište budou Fotodeníky ještě někdy funkční? Proč jdou fotky přidat do diskuze a do fotodeníku ne. A ještě připomínka diskuze je od toho aby se diskutovalo, nestačí jen jednou napsat, že se vyskytla chyba je třeba se ozvat aspoň +x za den ať víme na čem jsme.


Reagovat
kyti5 15.10.12

Hezký den, ráda bych poděkovala, že zase funguje vkládání fotek. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:


Reagovat
Lanková 15.10.12

…Dobrá zpráva, foto jde přidat, funguje vše jako před poruchou, vřelé díky všem zainteresovaným pracovníkům!!! :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
PAPI9719 15.10.12

Vaše stránky se mi velmi líbi a mám je velice rád.


Reagovat
george5167 15.10.12

Napsal jsem příspěvek a přidal obrázky. Zbyly mi oči pro pláč. Škoda.


Reagovat
kyti5 15.10.12

Ano chodí vidíte na fotodeníku že šly fotky přidat


Reagovat
george5167 18.10.12

Zkouším vložit několik obrázků z mé zahrady. Dr J


Reagovat
Re: george5167 | jarunap 18.10.12

Zkoušel jste vkládat do Fotodeníku? Pošlete obrázky tam a pochvalte se svými krásnými výpěstky!!!Máte se čím pochlubit, tak to zkuste… :palec: :palec: :palec:


Reagovat
Re: jarunap | george5167 18.10.12

Udělal jsem podle vás. Dr J


Reagovat
Re: george5167 | kyti5 18.10.12

Obrázky máte krásné respektive květinky, ale vkládejte je do fotodeníků rádi se podívají všichni co tam chodí, tato rubrika je spíš na dikuzi s adminem. Díky


Reagovat
george5167 18.10.12

Zkouším poslat několik obrázků z mé zahrady.

k obrázkům : obr. 1 a 6 = netřesky v miskách / mám jako dárky pro přátele, plochy netřesků jsou na alpinu a barevné řazení v korytu /

obr.2 část exotické zahrady, jedno z alpin, Agave, Aloe, Pachyphytum

obr.3 vstup do zahrady : desítky keřů hortenzií, hledám nejtmavší modrou

obr.4 Agave – testuji u několika druhů, jak snášejí nízké teploty

obr.5 Alpina v exotické zahradě

obr.7 Orostachys spinosa / uměle vytvořená krystátní forma /

obr.8 kaktusy na alpinu

obr.9 "letní bez "

obr. 10 můj nejstarší exot : Carduncellus pinnatus acaulis / Maroko /, zcela mrazuvzdorný

Příspěvek upraven 18.10.12 v 12:12


Reagovat
Re: george5167 | HaGr 18.10.12

Jo, jo, pojďte do fotodeníku, určitě budete mít s fotkama úspěch, máte krásné rostliny i fotografie :potlesk:,všem se budou líbit, chodíme se tam všichni pochlubit! :kytka:


Reagovat
emilka12 19.10.12

@HaGr MĚ TO JDE :mavam:


Reagovat
emilka12 04.02.13

Klidně ho tam mužeš nechat jsme rádi že jsi se k nám přidala. :D :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | pckop 15.04.13

Vážení admini, nechcete už konečně udělat něco se spamem, který sem den co den chodí.


Reagovat
emilka12 15.04.13

Taky mě to vadí, je to tu samá reklamana zboží :nevim: :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | kyti5 15.04.13

Emilko kde máš reklamy na zboží – já žádné nemám :nevim: :nevim: :nevim: :nevim stáhni si program na bokování reklam a nic se ti nebude zobrazovat :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Dominik Mik 15.04.13

Proč to tu necháváte? :?: :(


Reagovat
muškatek 15.04.13

Já taky nic nemám, a ani nevím zda mám nějaký program jak píše kyti. :think: :think: :think:


Reagovat
emilka12 15.04.13

http://www.ahappydeal.com/…garette.html takovy nabídky se mě oběvují v diskuzi :nevim:


Reagovat
muškatek 15.04.13

Emilko tak to ani náhodou nic takového jsem ještě neměla.


Reagovat
Re: muškatek | kyti5 15.04.13

Tak rozhodně nic takového jsem tam neměla :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:


Reagovat
emilka12 15.04.13

Tak nevím co s tím, musím to ignorovat :nevim: :nevim:


Reagovat
pckop 15.07.13

Chvíli byl klid a teď zase každý den spam. Dělá admin něco?


Reagovat
Re: pckop | pucek 16.07.13

Ano, já to tu taky mám, v angličtině, většinou nabídky na notebooky.


Reagovat
Re: pucek | pucek 16.07.13

:(


Reagovat
Re: pucek | george5167 16.07.13

Ty spamy máte na serveru KONEV? A v jaké rubrice? George 5167


Reagovat
Re: george5167 | pucek 17.07.13

[citace] @george5167 píše: Ty spamy máte na serveru KONEV? A v jaké rubrice? George 5167 [/citace] Třeba rubrika:Balkonová zahrada, 1. strana, jsou ještě z loňska.


Reagovat
Re: pucek | pucek 23.02.14

Mám prosbu, nevím čím se to stalo, ale když chci vložit smajlíka do textu, skočí mi na začátek příspěvku, ale ne obrázek, ale ve znacích. Nevíte někdo, čím se to stalo? Díky za radu.


Reagovat
pckop 16.07.13

Samozřejmě, že tady na konvi. Na jiných diskusích jsem se s tím nesetkal. Na vláknu balkónová zahrada jsou ponechány spamy ještě z prosince 2011, pak za celý rok 2012 a za poslední měsíc přišlo 15 ks spamu (z toho 4 včera).


Reagovat
emilka12 16.07.13

Taky mě to chodí, to asi všem. :,(


Reagovat
emilka12 16.07.13

Taky mě to chodí, to asi všem. :,(


Reagovat
Maixner 10.05.15

Omlouvám se.ale v rubrice pěstování mi 2 měsíce nabíhá:Zde pro Vás připravujeme informační sekce na jednotlivá témata. Brzy se dočkáte. Čekám už dva měsíce a nic.


Reagovat
Re: Maixner | pckop 10.05.15

Nezoufejte, třeba se dočkáte. Stále se připravuje. Já jsem registrován trochu déle (4,5 roku) a taky stále čekám.


Reagovat
Admin Konev.cz 02.06.15

@Maixner Dobrý den,

sekce je zrušena, bohužel jsme rozhodli tuto sekci dále nerozšiřovat.

Děkujeme za pochopení

adminka Eliška


Reagovat
Admin Konev.cz 02.06.15

@AlextheGreat

Zdravím, Alexi,

velice si vážíme Vašeho zájmu za zlepšení webu Konev.cz. Vaše tipy a připomínky zvážíme a v budoucnu na nich zkusíme zapracovat.

Pěkný den

adminka Eliška


Reagovat
strýček Pompo 19.06.15

Dostal jsem se na konev.cz díky seznamu služeb na mojeID. Tak jsem se hned zaregistroval, a asi špatně vidím, budu si muset pamatovat další heslo, mojeID nikde. Dělám něco špatně já, nebo konev.cz?
:zed:


Reagovat
Admin Konev.cz 26.06.15

@strýček Pompo

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o registraci na našich stránkách. Bohužel jsme však web konev.cz z důvodu častých technických obtíží ze služby MojeID odstranili. Prosím Vás tedy o registraci přímo na stránkách konev.cz.

Děkujeme :kytka:

Za tým Konev.cz

Admin Eliška


Reagovat
Re: Admin Konev.cz | strýček Pompo 28.06.15

Technické problémy bohužel masivně postihují konev.cz, jak jsem si stačil povšimnout – tuhle hlášku se smajlíkem jsem zde viděl již mnohokrát: „Neočekávaná chyba Omlouváme se, ale došlo k neočekávané chybě. Intenzivně pracujeme na nápravě. Zkuste stránku obnovit za chvíli“. Přes mojeID se hlásím na Heuréku, Měšec. cz, na stránky našeho města i na několik e-shopů, ti technické problémy nemají. Nemusela jste mne ani prosit o registraci na stránkách konev.cz, bez té registrace bych byl svůj dotaz sem ani nenapsal.

Protože je to zde slabé i po obsahové stránce, myslím že o nic nepřijdu, když tyto stránky nebudu navštěvovat, podívám se sem za nějaký delší čas, co se změnilo, pokud nezapomenu heslo.


Reagovat
ludmila60 14.10.15

Tak snad konvičkáři zase přijdete, venku prší haloooooooooo­ooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :mavam:


Reagovat
pucek 15.05.16

Oficiálně hlásím adminovi, že nejdou vkládat fotky do fotodeníku už delší dobu. Můžete s tím prosím něco udělat? Jinak to tu brzo skončí, to lidi otráví :(


Reagovat
Re: pucek | pckop 19.05.16

Kdyby sem zabloudil nějaký admin. Je potřeba vyházet spam a zprovoznit fotky. Děkuji.


Reagovat
Re: pckop | pckop 21.05.16

Spam je pryč, fotky stále nejdou. Půjde to ještě někdy?


Reagovat
muškatek 22.05.16

Já už jsem psala 2X je tam adminka napsala, že už to jde, ale pořád nic. :pocitac:


Reagovat
Re: muškatek | pckop 23.05.16

Adminka má pravdu, nahrát to jde, ale pak nastane takový asi nepodstatný problém – fotka se nezobrazí. HALÓ, je tam někdo, kdo s tím něco udělá. Nebo to zrušte úplně, ať tady neztrácíme čas a nervy.


Reagovat
pucek 24.05.16

Už mi to funguje!!!


Reagovat
Admin Konev.cz 02.06.16

Dobrý den,

děkuji všem uživatelům za připomínku ohledně problematického vkládání fotek do sekce Fotodeníky. Na odstranění chyby intenzivně pracujeme.

Děkuji za trpělivost, příjemné odpoledne :kytka: adminka Eliška


Reagovat
pucek 02.06.16

Vidím, že jsem se radovala zbytečně, opravdu mi jdou jen vložit a mě se zobrazí. Tak jsem zvědavá 8o jak to dopadne…


Reagovat
Re: pucek | pckop 21.07.16

Admine, co ty fotky. Srandu si z nás děláte už dlouho.


Reagovat
pucek 06.01.17

Půl roku pryč a těžká ignorace :nevim:


Reagovat
Admin Konev.cz 09.01.17

@pucek Dobrý den,

omlouvám se, příspěvek nám zapadl. Pokud problém stále trvá, předám ho následující den programátorům. O průběhu řešení vás budeme informovat.

S pozdravem, :kytka: adminka Gábina


Reagovat
Re: Admin Konev.cz | pckop 12.01.17

Poslední fotky ve fotodeníku jsou z 28.4.2016, takže za chvíli budeme slavit rok nefunkčnosti těchto stránek. Spamy také přibývají a nikdo se nenamáhá s jejich odstraněním. Takže ano, problémy stále přetrvávají. Děkujeme za optání.


Reagovat
pucek 17.02.17

Je to pořád dokola, nic se neděje, ani nahlášený spam ze dne 21.12.16, který zahltil spoustu diskusí, tam pořád je a hlásila jsem to. Zabalte to tu, nemá to cenu, skalní to tu už opustili, jen ze zvědavosti někdy kouknou a jsou zklamaní. Tak jen sliby-chyby :(


Reagovat
holdak 28.02.17

No jo, hrozny to je :zed:


Reagovat
Re: holdak | Partyk 28.02.17

:think:


Reagovat
zluta-pomnenka 28.07.17

Se zdá, že už prostě nejsou admini :( ale kdo by se jim divil…


Reagovat
Re: zluta-pomnenka | pckop 28.07.17

Myslím, že jim křivdíte. Jsou a pracují. Fotodeníky sice nefungují, ale podařilo se sprasit i diskuzi, kde už není tlačítko poslední příspěvky a celé se to stalo totálně nepřehledné. Zato jako přihlášený musím zaškrtávat, že nejsem robot. Jen tak dál. I když ono už zřejmě nic nezbývá na „vylepšení“.


Reagovat
Re: pckop | Anonymni 30.07.17

No, to by mohlo pomoct eliminovat ten spam, co tu diskuzi zaprasil jako první…


Reagovat
jana štefková 01.07.17

Nevím, co mi to přišlo od Vás, samé odkazy.


Reagovat
jana štefková 01.07.17

Tak jsem si to rozklikla a samé reklamy a nabídky. A ještě k tomu v dolarech. Kdo to tady spravuje? To asi do "Konev"nepatří!!! Jsem zklamaná, že Vám to nefunguje.


Reagovat
Anonymni 14.09.23

La linea di repliche orologi con cinturino in pelle da uomo Rolex è l'unica linea rimanente di orologi Rolex con cinturino in pelle dell'azienda.

Ora Rolex è passato agli orologi con anelli in metallo invece che cinturini in pelle.


Reagovat
Anonymni 27.01.24

ufabet789 เว็บแทงบอลที่ใหญ่ และการเงินมั่­นคงที่สุด สล็อตออนไลน์ ไม่มีขั้นต่ำ ใช้ทุนน้อย เล่นได้ทุกเกม


Reagovat
Anonymni 29.01.24

I was suggested this blog by my cousin. I’m no longer positive whether or not this post is written through him as no one else recognize such particular approximately my problem. You’re amazing! Thanks! ufabet


Reagovat
Anonymni 13.03.24

site! I truly love how it is easy on my eyes and the data are well written. I am wondering how I could be notified when a new post has been made. I’ve subscribed to your RSS feed which must do the trick! Have a great day!ทางเข้า betflixทางเข้า betflix


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.