Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Proč si svůj bazén vybrat už nyní?


admin 03.01.18

Bazén je čím dál běžnější výbavou zahrad u rodinných domků. Již dávno nejde o žádný výmysl zbohatlíků, vlastní koupání si může dovolit téměř každý. A Češi jsou v něm podstatně náročnější než kdysi. Na oblibě získávají zapuštěné bazény a velmi často si je lidé pořizují i se zastřešením, které prodlouží koupací sezónu až o několik měsíců.

Doba nafukovacích bazénů je už prakticky pryč. Zákazníci si raději připlatí a volí zapuštěné bazény s životností až 50 let. Vše se samozřejmě odvíjí od zvoleného materiálu, ale například ALBISTONE®, unikátní materiál od firmy Albixon, a.s., tuto dobu slibuje. Nemění barvu na světle, je odolný proti mechanickému poškození a zcela bezpečný. A takových novinek na trhu s bazény najdete spoustu.

Bazén přece není jen o plavání

Léta bývají v posledních letech hodně teplá a suchá, takže osvěžení přijde vhod opravdu každému. Oponujete teď, že by vás plavání v bazénu dlouho nebavilo, a tak vlastně nemá cenu si žádný pořizovat? Nemusíte přece jen plavat. Svůj bazén si můžete zařídit přesně tak, jak vám bude vyhovovat.

Když si pořídíte masážní trysky, chrliče, relaxační lavice či vodní lehátka, vybudujete si na zahradě wellness centrum. Děti by jistě ocenily zase skluzavky, skákací prkna nebo vodní hřiby. A víte, co všechno se ještě dá sehnat? Podívejte se přímo na webu výrobce bazénů.

Vyberte nyní a v létě se koupejte

Nelze říct, jak dlouho bude trvat výstavba bazénu u vás na zahradě, protože se doba liší dle zvoleného modelu a také nutnosti terénních úprav. Počítat ale můžete s dobou okolo dvou měsíců. Snadno si tak spočítáte, že pokud se chcete v červnu koupat, je potřeba začít hned na jaře jednat. Prodejci bazénů tedy doporučují vybrat si svůj model už nyní a všechno si rozmyslet, abyste pak zbytečně neztráceli čas.

Pro více informací se obraťte přímo na odborníky v oboru. Na Albixon.cz najdete spoustu užitečných rad a budete si moct udělat i představu o tom, co všechno je k dispozici. Věděli jste například, že se dá za výhodnou cenu získat quattro set – tedy bazén, zastřešení, technologická šachta a příslušenství?

Z příslušenství máme na mysli zejména bazénová čerpadla, filtraci atd. Počáteční investice možná bude trochu vyšší, ovšem kupujete něco, co budou využívat ještě vaše vnoučata. Nebojte se do toho vložit své úspory.


Reagovat
Anonymni 09.07.18

Také už bych si dnes nedokázal představit to, že bych měl na zahradě nafukovací bazén, ta doba, kdy to bylo běžné je dávno pryč :-) Lepší je se poohlédnout po nějakém dlouhodobém řešení, například https://www.albixon.cz/ nabízí velice zajímavé řešení za slušné ceny ;-)


Reagovat
Anonymni 12.07.18

To já jsem si nafukovací bazén koupil minulé léto na https://hrackyzadobrekacky.cz/…m-57270-9ap2 a nemohu si jej naopak vyunachválit. Pořizovací náklady jsou prakticky nulové, navíc je dost praktický, protože se může v případě nutnosti, postavit na jiním místě.


Reagovat