Diskuze

Volné diskuse

Prodej katalyzátoru


Anonymni 06.10.22

Zdravím, mám takový možná trochu zvláštní dotaz. Nevíte někdo náhodou jakou přibližnou hodnotu může mít katalyzátor v autě? Chystám se rozprodat své auto na díly a na jednom webu jsem se nedávno dočetl, že právě katalyzátory mohou mít velkou hodnotu. Žádnou konkrétní částku jsem se ale nikde nedozvěděl. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky.


Reagovat
Anonymni 23.01.23

Hele já když potřebuji na autě nějaké díly škoda tak se zajdu zeptat nejprve i s vozem za mým mechanikem, který mně často říká že to vlastně ani nepotřebuji a že to je zase jenom reklama osstatních automobilek jak z lidí dostat peníze. Všichni ví že jsme na tom špatně a oni nás chtějí vysát z kůže.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.