Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Projekt na garáž a pergolu


Halka 19.06.11

Dobrý den, plánujeme stavbu nové garáže, navazujícího domečku na kola, sekačku atd a dále navazující sezení s pergolou. Nějak se nemůžeme dohodnout, jak by to mělo vypadat, tak sháním architekta, který by nám to za rozumnou cenu namaloval a poradil. Nemáte náhodou nějaký kontakt? Děkuji a přeji pěkný den, Halka


Reagovat
Anonymni 29.06.20

Ahoj, co se obrátit na https://www.domky-delta.cz/kontakty/ ? Tam ti určitě poradí :)


Reagovat
Anonymni 20.07.21

Zdravím řešíme něco podobného, bydlíme v takové novější novostavbě https://novostavby.com/cs/ a máme menší zahradu a i garáž a vedle karate by jsme chtěli taky nějaké posezení pod střechou s grilem. Na nějaké ty zahradní slavnosti a oslaví. Ale nějak nevíme na koho se obrátit nejlepší by bylo doporučení od někoho známého. Na nějakou takovou firmu která se tím zabýva a nejlíp někde v okolí Prahy.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.