Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Projekty zahrad


bosinka 21.07.10

Ahoj ve spolek, zatím bych se chtěla jen informovat jak to je s projekty zahrad od nějakého architekta nebo tak nějak. Máme docela velkou zahradu, ráda bych ji chtěla zkulturnit, ale nemám vůbec představivost jak bych to udělala. Nápad teda v hlavě mám, ale zrealizovat – už to nejde. Jak to probíhá u zahr.architektů? Chtěla bych jen jejich rady, nápady, žádný projekt. Platí se za to? A jde to vůbec tak jak to chci já? Nebo mě s tím pošlou do háje. Díky moc


Reagovat
IB2011 06.09.11

Dobrý den, myslím si, že zajímavým řešením pro všechny milovníky zahrad, kteří nechtějí investovat do profesionálního návrhu zahrady od architekta, je

  1. jednorázová konzultace -zeptáte se na vše podtřebné, nastíníte své záměry a podobně… zahradní architekt Vaše představy usměrní
  2. workshop zahradní architektury -na západě běžná záležitost, u nás zatím v plenkách… pokud vím, tak to u nás pravidelně pořádá jen www.buttry.eu/…architektura

Reagovat
Anonymni 27.09.22

Dobrý den, nechte si udělat projekt, vyplatí se to. Ale hlavně u toho přemýšlejte i vy. Někteří zahradní projektanti vám tam udělají fontány a kdo ví, co všechno, ale pak zjistíte, že je to nepraktické. Podzimní úklid zahrady vám s tím zabere strašně moc času a budete z toho akorát nešťastní. :)


Reagovat
Anonymni 14.03.23

Mně se v poslední době fakt hodně líbí zahrady, kde je třeba umělecké kování, které dělají zámečnictví nebo umělečtí kováři. Jako dřevo je taky fajn, ale mám takový nějaký pocit, že ho vlastně bylo už trochu dost. :) A kov, když je dobře zpracovaný, je taky nádherný materiál. :)


Reagovat
Anonymni 03.04.23

My jsme si taky nechávali dělat profi návrh zahrady od zahradní architektky. Snila jsem o krásné zahradě, ale i když jsem koukala na různé inspirace, tak jsem to nedokázala vytvořit u nás na zahradě. Požádali jsme proto o pomoc odborníka a bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat, protože máme nejkrásnější zahradu široko daleko :-) .


Reagovat
Anonymni 15.02.24

Není to tak dlouho, co jsem řešila něco podobného a nakonec to dopadlo tak, že jsem se rozhodla pro založení spolku v oblasti zahradničení :-) . Všichni se navzájem inspirujeme, pomáháme si a jsme taková širší rodina se stejným zájmem a funguje to. tak to zkus taky :-) .


Reagovat
samkumar10090 24.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 22.03.24

Máte pravdu v tom že jakmile se dělají nějaké projekty na zahrady tak je potřeba počítat i s tím terénem. Aby vám pak třeba na půdě nezbyla geotextílie a vy byste si říkali že to není vlastně vůbec potřeba. Jak to máte vy, zbyl vám nějaký materiál?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.