Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Ptaci zob, vtáči zob


lubosSVK 15.07.13

Ahojte, zasadil som 12.7. vtaci zob, viete mi niekto poradit, co je najlepsie prenho, aby rastol velmi rychlo. Ako casto sa ma zalievat? Pomozem mu aj prir. hnojivom DARINA 4, ku korenom…ak mate nejako cool info, podelte sa, budem vdacny :kytka:


Reagovat
Re: lubosSVK | emilka12 15.07.13

[citace] @lubosSVK píše: Ahojte, zasadil som 12.7. vtaci zob, viete mi niekto poradit, co je najlepsie prenho, aby rastol velmi rychlo. Ako casto sa ma zalievat? Pomozem mu aj prir. hnojivom DARINA 4, ku korenom…ak mate nejako cool info, podelte sa, budem vdacny :kytka: [/citace] Zalívat výluhem kopřiv. Kopřívy podporují rust.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.