Diskuze

Pokojové rostliny

Puklice na dendrobiu


PeeKay 07.09.12

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jak se zbavit těchle mízosavých bestií, které mi ničí porosty, momentálně tedy orchidej Dendrobium. Můžu na to použít nějaký komerční prostředek? Ptám se, jelikož vím, že orchideje jsou vesměs citlivější, než většina rostlin. Díky za odpověďi. :)


Reagovat
emilka12 07.09.12

Ja jsem puklice ničila mydlovou vodou. :nevim: :nevim:


Reagovat
JanaKonecna 23.09.16

Ahoj, já zase zkusila radu na http://www.homezin.cz/…avit-puklice , kde píší udělat roztok z hypermanganu (stojí pár korun v lékárně) a tím roztokem polít kořeny rostliny. Opravdu to funguje. Hyperpangan má totiž antivirotické a antibakteriální účinky, používám ho i na plíseň nohou, ale to jsem odbočila :D


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.