Diskuze

Zelenina

Rajče tyčkové rybízové


Lendiiik 30.06.11

Zdravím a chci Vás poprosit o radu. Koupila jsem si letos poprvé semena rajčete- Rajče tyčkové rybízové. Sazeničky mi krásně vyrostly, jen jsem je vysadila místo v květnu až v červnu, což by neměl být problém měly by být jen o trošku déle. Do truhlíku. Problém je ten, že mi ještě stále nekvetou. Zajímalo by mne, co jsem udělala špatně. Kde, v kterých místech raší květy. Zaštípla jsem totiž hlavní špičku a teď se bojím, jestli květy neměly začít tam. Prosím poraďte, určitě je někdo z Vás pěstuje.


Reagovat
liška 30.06.11

No, hlavní výhon zaštipuju až mi rostlina přerůstá přes hlavu :think: Vyštipuju takové výrůstky (zloděje), co vyrůstají nad listem. Jak je rostlina vyšší, vyštipuju i spodní listy, květy vyrůstají ze stonku. A do jakého truhlíku jsi to sadila? Budou mít dost hlíny? Já vysévám semínka koncem března, pak přesazuju do větších kelímků a ven začátkem května (po zmrzlých), do skleníku dříve. Tak ať se daří.


Reagovat
kyti5 30.06.11

rajče se zaštipuje až když má nasazené plody a chceme aby dozrávaly, myslím, že jste zaštípla moc brzy.....na další květy si budete muset nyní počkat


Reagovat
Jarunka 27 18.04.12

Prosím Vás můžu už vysadit papriky do skleníku? nebo až po zmrzlých? díky


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.