Diskuze

Volné diskuse

Recenze na e-shopy


PíchavkaModrá 08.01.15

Kde nakupujete zboží? Máte nějaké oblíbené e-shopy? :think:


Reagovat
Re: PíchavkaModrá | pucek 08.01.15

Nezklamali Najmanovi, Basík, Kotvičníková farma.


Reagovat
Re: PíchavkaModrá | jolana13 14.03.15

VŘELE DOPORUČUJI"NEJ­LEVNĚJŠÍ ZAHRADNÍK"-NEMÁ CHYBU…


Reagovat
Re: PíchavkaModrá | Kovy72 24.04.15

Ahoj,

nakupujeme všude možně. Venku je už hezky, tak jsem se vrhnul na zahrádku a zjistil jsem, že nemám pořádné nůžky. Takže jsem dnes objednával na ;) http://www.fiskars-online.cz/…uzky-fiskars 8)


Reagovat
AleachiMB 08.01.15

My třeba nakupujeme podle recenzí, rad od přátel nebo na jiné doporučení. Většinou si dáváme načas, když něco sháníme. Bazénovou chemii nakupujeme jedině od techneca. Když potřebujeme poradit, můžeme zavolat na telefonickou podporu, kde nám vždy vše vysvětlí. :srdce:


Reagovat
Pavel Navrátil 08.02.15

Zdravíčko, musím reagovat, neboť jsem už už několikrát nakupoval bazénovou chemii v praze na http://www.bazenovachemiepraha.cz/ vše, co potřebuju, najdu tam, ale nebudu lhát, ceny za něco jsou tam vysoké, tak pak hledám jinde.


Reagovat
KačkaBauch 08.02.15

Techneco? Proč nezajdete někde do kamenného obchodu a nekoupíte tam levně, to jim tu děláte reklamu?:D Nevím, nechci odsuzovat, ale já si radši zajdu do obchodu a ohmatám, popřemýšlím a koupím:-))


Reagovat
Pavel Navrátil 08.02.15

Když nemáte čas lítat po obchodech, je to výborný způsob nákupu, nakupovaz z domu přes e-shop, vy takto nenakupujete? V případě techneca je i dobré vědět, že pomůžou s jakýmkoliv problémem, já jen napsal, že doporučuji tenhle obchod, protože se paní ptala:-)


Reagovat
KačkaBauch 08.02.15

Nevěřím eshopům i když by to usnadnklo práci, spíš teda čas,.


Reagovat
Re: KačkaBauch | sapmok 28.02.15

[citace] @KačkaBauch píše: Nevěřím eshopům i když by to usnadnklo práci, spíš teda čas,. [/citace] NENAKUPUJI NIKDE JINDE! ;)


Reagovat
Bárborá Té. 10.02.15

Já v eshopech nenakupuju ani prd, a přesto jsem s manželem přehodnotila situaci a u bazénové chemie praha jsme taky nakoupili. Je super, že umí poradit odpoví na všechny dotazy a u všeho mají vysvětlené k čemu je a složení atd i na webu, takže se v tom jde snadno zorientovat. Mají i celkem férové ceny takže my kupujem tam. SOused nadává, že žádnou chemii nechce a pak si z vesela leje do bazénu savo. Chápete to? :nevim:


Reagovat
ManBar 13.03.15

Přidávám se k většině a eshp http://www.bazenovachemiepraha.cz/page/clanky/19 doporučuju, už jen kvůli těm článkům :D


Reagovat
Anonymni 31.01.19

Když nakupuji na internetu já, vždycky si obchod ve kterém něco objednám vybírám podle seznamu akcí na https://slevovykupon.net/ Díky tomu tak ušetřím nemalé peníze, protože nakupuji ve slevách, které bych jinak těžko objevila.


Reagovat
Anonymni 14.02.19

Jelikož jsem člověk, který tráví strašně moc času v přírodě, mým nejoblíbenějším e-shopem je army obchod https://armik.cz/ Mám od nich stan a spacák, který jsem tam pořídil za super cenu.


Reagovat
Anonymni 14.02.19

Jelikož jsem člověk, který tráví strašně moc času v přírodě, mým nejoblíbenějším e-shopem je army obchod https://armik.cz/ Mám od nich stan a spacák, který jsem tam pořídil za super cenu.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 10.07.19

Já taky dost často nakupuji přes eshopy, a v poslední době se mi dost osvědčilo nakupovat na základě slevových kupónů z http://kuponozdroj.cz/ , zrovna na eshop Armik, který zmiňujete jsem díky tomu našel pětiprocentní sle­vu.


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.